Loading...

Marcin Sikorski

Fan i pasjonat Internetu Rzeczy, firm 4.0 oraz systemów embedded, który profesjonalnie i bezlitośnie weryfikuje jakość SMART produktów światowych marek.
Z wykształcenia magister ekonometryk, który porzucił dobrze zapowiadającą się karierę analityka giełdowego na rzecz testowania i poprawiania jakości.

Od 5 lat pracuje jako tester IoT obecnie pełniąc rolę Starszego Inżyniera Testów w firmie Tieto.
Prelegent znany z niesztampowych i dynamicznych wystąpień – próbkę swoich możliwości zaprezentował m.in. na konferencjach TestFest, Quality3D, Request, seeTest, TestWarez, SQA Days oraz licznych meetupach wśród których warto wymienić spotkania – Girls Who Test, Meet4Talk, 25th Level Code.

Felietonista znany z serii „Od zera do IoT” publikowanej we współpracy z SJSI oraz artykułów dotyczących IoT w pismach – Professional Tester Magazine, Tea-Time with Tester, portalach – Software Testing Help, Ministry of Testing jak i wielu innych blogach oraz pismach branżowych

Członek Grupy Roboczej ds. Internetu Rzeczy Ministerstwa Cyfryzacji.

Po godzinach – pasjonat optymalizacji, chińskiej kultury, wspinaczki oraz podróżowania.
Na co dzień prowadzi blog: test-engineer.pl

Wyznania Anonimowego Testera IoT – jak uczynić projektowe porażki heroiną swojej kariery

Podczas gdy wielu testerów unika porażek jak ognia obawiając się o konsekwencje swego stanowiska oraz krzyk szefa ja łaknę ich nieustannie! Szczególnie, że Internet Rzeczy to w istocie pełne spektrum ciągłych problemów oraz krytyki ze strony wiecznie niezadowolonych klientów, których zawsze coś uwiera. Czy jednak da się przekuć te wszystkie porażki w sukces i zbudować na nich swoją karierę? Zapraszam na, a jakże, dynamiczną prezentację, w której podzielimy się pikantnymi szczegółami porażek i w której nakieruję Cię na nowe sposoby myślenia w obszarze Internetu Rzeczy – barwnego, psotliwego bękarta IT. 

Język prezentacji (Presentation language): Polski

Poziom słuchaczy (attendee level): początkujący (junior)