Loading...

Ewa Dacko

Ten Square Games S.A.

Od ponad 15 lat tłumaczka techniczna specjalizująca się w IT i nowych technologiach, inżynier od zarządzania, specjalistka od marketingu, grafik i projektant. Odpowiada za lokalizację w Ten Square Games. Pasjonatka UX i zastosowania tej koncepcji w każdym aspekcie życia. Szkoli tłumaczy w dziedzinie UX, a projektantów w dziedzinie lokalizacji. Nie twierdzi może, że UX jest odpowiedzią na wszystkie problemy, ale gorąco wierzy, że pomaga rozwiązać wiele z nich. Prywatnie instruktorka żeglarstwa, sternik morski i mama nastolatka. Ma dwa koty.

 

Warsztat – Workshop

Testowanie lokalizacji (różne języki, różne techniki)
Dodaj te wydarzenie do kalendarza Google

Praktyczne warsztaty z testowania lokalizacji oprogramowania (rozwinięcie naszego wystąpienia “10 przykazań testowania lokalizacji” z test:fest 2020).

Warsztaty są przeznaczone dla:

  • osób, które testują produkty w wersjach na różne rynki i w różnych językach;
  • osób, które organizują testy lokalizacji produktu (w znanym im języku lub w językach, których nie znają).

Uczestnikami mogą być testerzy z pewnym doświadczeniem w tym obszarze oraz osoby, dla których testowanie lokalizacji to zupełnie nowa dziedzina. Dla pierwszej grupy będzie to okazja do wymiany doświadczeń i poznania rozwiązań i technik ułatwiających im pracę, a dla drugiej – możliwość przygotowania się do nowych zadań i zorganizowania procesu testowania lokalizacji zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi.

Co będzie Ci potrzebne podczas warsztatu:

  • laptop
  • edytor tekstowy
  • narzędzie umożliwiające edytowanie XLS (może być również google drive i google’owski excel)
  • konto na https://quizizz.com (z opcją „Participate”)