Loading...

Marcin Sikorski

Spyrosoft

Najpopularniejszy w Polsce ekspert Internetu Rzeczy. Członek Platformy Przemysłu Przyszłości oraz Poland Hong Kong Business Association. Współtwórca raportu “IoT w Polskiej Gospodarce”, doradca CPK i autor książek “Oszukani przez smart” oraz “Real IT World – Internet Rzeczy”. Felietonista, doradca i prelegent znany z dynamicznych wystąpień w Polsce i za granicą. W branży IoT od 2013 roku – IoT konsumenckie, automotive, reaktory atomowe – w ramach, której wdraża dobre praktyki dotyczące jakości, biznesu oraz testowania. Twórca podcastu “Smart Rzeczy”.

 

Panel dyskusyjny – Discussion panel

AI spotyka IoT oraz Metaverse – jak zaangażujesz się w tę rozmowę jako tester?
Dodaj te wydarzenie do kalendarza Google

Wyobraź sobie, że musisz przetestować wirtualną rzeczywistość dla elektrowni jądrowych w Europie, gdzie pracownicy nigdy nie używali żadnych inteligentnych urządzeń. Wyobraź sobie, że musisz przetestować sztuczną inteligencję, która imituje martwą osobę i sprawdzić, czy zachowuje się poprawnie. Wyobraź sobie testy smart opasek medycznych, których wyniki przeniesie się do świata Metaverse.

Brzmi jak science fiction? Ale tak nie jest. To część naszego nowego świata smart technologii. I musimy wiedzieć, jak go właściwie przetestować. W przeciwnym razie zaskoczą nas problemy (z wydajnością, przejrzystością, skalowalnością algorytmów oraz innymi abstrakcyjnymi sytuacjami, których nigdy sobie nie wyobrażaliśmy).

Jeśli chcemy zaangażować się w ten dynamiczny świat pełen IoT i AI (i Metaverse ;)), musimy przeformułować naszą pracę, nasze techniki uczenia się, a zwłaszcza zacząć myśleć w inny sposób.

To spotkanie ma na celu przygotowanie Cię do świata nowych technologii (i ich testów). Pokażę Ci, jak to zrobić, dzieląc się historiami opartymi na swoim doświadczeniu.