Loading...

Rozpoczęliśmy już organizację kolejnej edycji konferencji test:fest 2018.

Nasza konferencja nie ma szans odbyć się bez osób, które są chętne dzielić się swoją wiedza, doświadczeniem lub wątpliwościami. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić wszystkich do zgłoszeń jako prelegenci.

Zgłoszenia należy dokonać przez wypełnienie formularza dostępnego tutaj: formularz zgłoszeniowy dla Prelegentów

Jako jedyni oferujemy pomoc w przygotowaniu się do wystąpienia. Wybranym prelegentom umożliwiamy uczestnictwo w szkoleniu z prezentacji. Na początek otrzymasz od nas krótki poradnik jak przygotować się do samego wystąpienia. Następnie zaprosimy cię na spotkanie z trenerem, który przedstawi ci podstawowe zasady przygotowania do wystąpień oraz zweryfikuje twój pomysł na prezentację. Następnie będziesz mogła/mógł w grupie organizatorów i innych prelegentów przećwiczyć swoja prezentację. Obiecujemy komentować, znęcać się i podpowiadać co naszym zdaniem lepiej sprawdzi się na prezentacji. O tym jak skuteczne jest takie szkolenie świadczą wysokie oceny jakie otrzymują nasi prelegenci od publiczności.

Nasza konferencja jest wydarzeniem bezpłatnym w związku z tym nie mamy budżetu na pokrycie kosztów transportu bądź noclegów dla prelegentów spoza Wrocławia. Służymy natomiast wszelką pomocą i radą.

Dobre rady zanim wyślesz zgłoszenie:

  • Pamiętaj, że tytuł jest ważny. To pierwsza rzecz, na która patrzą uczestnicy wybierając twoją prezentację. Spróbuj ich zaciekawić i pokazać co zamierzasz osiągnąć w swojej prezentacji.
  • Biografia – dzięki biografii możemy cię poznać. Nie wstydź się zatem i pokaż nam kim jesteś, co robisz, co cię interesuje i o czym możemy porozmawiać.
  • Opis wystąpienia – Powinien zawierać on informację dla kogo jest ta prezentacja, co zaprezentujesz uczestnikom oraz co chciałabyś/chciałbyś, żeby uczestnicy wynieśli z sali. Pamiętaj, że oceniając zgłoszenia nie patrzymy na to kim jesteś. Warto zatem pokazać zgodnie ze strukturą prezentacji od czego zaczniesz, czym uzupełnisz i co chciałbyś osiągnąć na koniec. Podaj nam przykłady, które chciałabyś/chciałbyś użyć w swojej prezentacji. Załóż, że się nie znamy i nie wiemy czy jesteś ekspertem czy może osobą początkującą i 3 zdania w zgłoszeniu mogą nam nie wystarczyć do dobrej oceny.
    Pamiętaj, że opis wystąpienia będziesz mogła/mógł jeszcze zmienić przed opublikowaniem agendy.
  • Forma wystąpienia – zastanów się czy wolisz prowadzić moderowaną dyskusję czy przekazać swoją wiedzę za pomocą prezentacji lub warsztatów. Każda forma jest łatwa i trudna jednocześnie. Przy zgłoszeniu możesz wybrać więcej niż jedną formę wystąpienia lub zaznaczyć inne.
  • Uwagi – jeżeli już teraz wiesz, że będziesz potrzebować coś specjalnego podczas wystąpienia daj nam znać. Podobnie jak chcesz o czymś z nami porozmawiać.