Loading...

Podsumowanie Ankiety 2019

Konferencja zakończona, ankiety zamknięte, pora więc na krótkie ich podsumowanie. Zaczynamy!

W 2019 roku w konferencji uczestniczyły 422 osoby na tą liczbę składają się w przeważającej ilości Uczestnicy, a poza tym nasi Prelegenci, Partnerzy, Wolontariusze oraz my – Organizatorzy.

Jak co roku mieliśmy okazję spotkać się w bardzo doświadczonym gronie. Prawie 85% uczestników konferencji określa swój poziom na co najmniej średnio-zaawansowany. Można to było odczuć także na konferencji na co zwrócili nasi Partnerzy będąc pod wrażeniem konkretnej wiedzy i informacji szukanych przez uczestników konferencji.

 

 

W ankiecie pokonferencyjnej swój feedback przekazało 120 osób, za co niezmiernie chcielibyśmy Wam podziękować. Tegoroczna Ankieta miała mniej pytań niż poprzednie. Staraliśmy się skoncentrować na tych, które mogą być dla nas, Prelegentów i Partnerów najważniejsze.

Zacznijmy od cyferek…

… i odzwierciedlenia w nich odbioru konferencji.

Ponad 90% z Was przyznało, że chciałoby za rok uczestniczyć w konferencji. Niespełna 90% z Was oceniło konferencję pozytywnie (oceny 4 i 5). Natomiast poziom merytoryczny był zadowalający w ponad 90% (oceny 3, 4 i 5), a pozytywnie został oceniony przez ponad 70% osób. 

 

Zapytaliśmy Was także, które tematy związane z testowaniem interesują nas najbardziej. Pełną listę keywordów znajdziecie na grafice poniżej. Zwracamy na to uwagę zwłaszcza obecnym i przyszłym prelegentom, o czym uczestnicy chcieliby posłuchać na początku 2019 roku.

Żeby może jednak trochę uprościć to co się na niej znajduje załączamy także listę kilku najczęściej się przewijających. W kolejności pojawiania się są to:

  1. Test Automation
  2. Test Management
  3. Security Testing
  4. Soft Skills
  5. Tools
  6. AI
  7. New Techniques&Technologies
  8. IoT

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za uczestnictwo w konferencji test:fest 2019, której podsumownie niedługo opublikujemy.

Wszelkimi Waszymi uwagami i komentarzami skierowanymi do Partnerów i Prelegentów podzielimy się z właściwymi osobami, a te skierowane do Nas na pewno weźmiemy pod uwagę i przedyskutujemy.

Pozdrawiamy serdecznie,
Ania, Marta, Żaneta, Darek, Mateusz i Tomek