Loading...

Zapraszamy na kolejny test:fest meetup! Postanowiliśmy spotykać się z Wami częściej niż raz na rok, dlatego przygotowaliśmy dla Was cykl wydarzeń w formie meetupów. Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z obszaru testowania. Gościć nas będą regularnie wrocławskie firmy IT. Tym razem widzimy się w Capgemini.

👥 Dla kogo?

Meetup jest skierowany dla tych, dla których jakość oprogramowania to ważny temat, a zatem nie tylko inżynierów jakości oprogramowania, ale także wszelkich specjalistów z branży IT. Nie musisz być wyjadaczem, wystarczy trochę doświadczenia i chęć poznania nowych ludzi.

Agenda:

  1. Szymon Bal, Senior Software Developer in Test w Capgemini „Krajobraz Test Data Management: teoria vs praktyka”
  2. Mateusz Holewski, Organizator test:fest, Product Owner w Sportradar – „Dzielimy na mniejsze – techniki podziału user stories/zadań/testów”

👨🏻‍💻 Szymon Bal

Z wykształcenia teleinformatyk (Politechnika Wrocławska). Tester oprogramowania, który objął sobie za specjalizację test data management (TDM) w połączeniu z usprawnianiem całego procesu testowego i automatyzacji.

Obecnie pracuje w dużym projekcie z wątkami Big Data w Capgemini Software Solutions Center we Wrocławiu. Stara się rozwijać w pracy codziennej wiedzę o danych oraz łączyć ją z biznesową, programistyczną i menedżerską. Lubi też odkrywać kolejne niespodziewane powiązania. W czasie wolnym gra na basie, zwiedza okolicę pieszo i na rowerze, a także czyta książki filozoficzne.

👨🏻‍💻 Mateusz Holewski

Właściciel Produktu (Product Owner) w firmie Sportradar z doświadczeniem zarówno w procesie tworzenia oprogramowania jak i usługach IT.

Prelegent na konferencjach w Polsce i w Europie,  jeden z organizatorów test:fest.

Dobrze je, uczy się jeździć na rowerze górskim i potem o tym opowiada.

📝 Rejestracja

Wydarzenie jest w 100% darmowe, jednak obowiązują zapisy.

Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona – dlatego zachęcamy Was do szybkiej rejestracji

Zapisy i więcej informacji znajdziecie tu: https://www.meetup.com/pl-PL/test-fest/events/289630102/

Zapisanie się na wydarzenie jest jednoznaczne z akceptacją z akceptacją niniejszego regulaminu.

Widzimy się we wtorek 29.11.2022 📅 o 18:00 ⏰ w biurze Capgemini Wrocław, ulica – Legnicka 48k

Wydarzenie wyłącznie na żywo.

📑Regulamin

Regulamin wydarzenia dostępny jest pod tym linkiem 👇