Loading...
Dlaczego Warto Wspierać test:fest? Wymiana Wiedzy: test:fest to konferencja wymiany doświadczeń, gdzie eksperci dzielą się innowacyjnymi pomysłami! Wsparcie tego wydarzenia to inwestycja w rozwój branży! Budowanie Relacji: Konferencja umożliwia budowanie trwałych relacji biznesowych. Partnerstwo z test:fest otwiera drzwi do nowych możliwości współpracy. Promocja Firmy: Partnerzy test:fest otrzymają doskonałą okazję do promocji swoich produktów i usług przed elitarną grupą profesjonalistów branżowych. Rozumiemy, że każda firma ma swoje unikalne cele i potrzeby. Dlatego też chcielibyśmy dostosować partnerstwo tak, aby spełniało te oczekiwania. Bądźmy razem w tworzeniu przyszłości testowania oprogramowania. Prosimy Cię o kontakt w celu omówienia dostępnych opcji partnerstwa oraz korzyści, jakie możemy razem osiągnąć! Bez wsparcia naszych partnerów, nie byłoby możliwe zorganizowanie tej bezpłatnej konferencji, która stanowi kamień milowy dla branży IT. Jeżeli możesz nas wesprzeć skontaktuj się z nami: partnerzy@testfest.pl

Nasi partnerzy

Capgemini Polska

W Capgemini Polska zajmujemy się między innymi tworzeniem, projektowaniem, testowaniem, utrzymaniem i rozwijaniem oprogramowania dla klientów znanych na całym świecie. Wspieramy ich wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistek i specjalistów. Stworzyliśmy także Centrum Testerskie, oferujące i dostarczające kompleksową obsługę testerską. Jest ono przestrzenią wymiany doświadczeń i rozwiązań wykorzystywanych w projektach przez kilkuset testerek i testerów. W tym procesie wykorzystujemy m.in. Selenium, Jmeter, LeanFT, Cypress.io, SOAP/REST API, RabbitMQ, Jenkins, Groovy. Obecnie poszukujemy ekspertek i ekspertów QA i Testing oraz Java, Cloud. https://www.capgemini.com/pl-pl/jobs/

Onwelo

Jesteśmy nowoczesną polską spółką technologiczną, która specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla organizacji z szeregu sektorów na całym świecie. Główne obszary działalności Onwelo to: rozwój i utrzymanie oprogramowania oraz jego testowanie, dostarczanie produktów i usług opartych na technologiach chmurowych, zarządzanie infrastrukturą IT, tworzenie rozwiązań z zakresu Data & Analytics oraz Inteligentnej Automatyzacji. Jako Platynowy Partner konferencji test:fest serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu oraz do spotkania na naszym stoisku ze specjalistami z obszaru testów oraz z zespołu HR. Do zobaczenia!

Luxoft Poland

O Luxoft Poland
Luxoft, a DXC Technology Company to międzynarodowa firma zajmująca się strategią cyfrową i inżynierią oprogramowania. W Polsce działamy od 2010 roku. Luxoft jest firmą świadczącą usługi cyfrowej transformacji i inżynierii oprogramowania, dostarczającą zindywidualizowane rozwiązania IT, które napędzają zmiany biznesowe dla klientów w każdym zakątku globu.
W Luxoft Poland staramy się dostarczać klientom rozwiązania technologiczne szyte na miarę. Łączymy wysoką jakość usług z dogłębną wiedzę branżową. Specjalizujemy się w sektorach motoryzacji, usług finansowych, mediów, telekomunikacji i innych. Technologia to nasza pasja! Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, z którymi realizujemy ambitne i długoterminowe projekty. Luxoft to globalna rodzina z epicką atmosferą – kochamy to, co robimy! Nie zwalniamy tempa, dzięki czemu możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy stabilnym pracodawcą nawet na trudne czasy.
Luxoft Poland jest dobrze znany ze swojego niezmiennie wysokiego poziomu dostaw i złożonego zarządzania projektami, talentu wysoko wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie inżynierii cyfrowej, wyjątkowej orientacji na klienta oraz zwinności, kreatywności i niezwykłych możliwości rozwiązywania problemów.
Strona WWW: https://career.luxoft.com/pl/
LinkedIN: https://www.linkedin.com/company/86625638
Facebook: https://www.facebook.com/Luxoft.Poland
Linktree: https://linktr.ee/luxoft.poland

Atlassian

Atlassian is a leading provider of collaboration, development, and issue-tracking software. With over 250,000+ global customers, we’re advancing the power of collaboration with products including Jira, Confluence, Bitbucket, and Trello. Behind every great human achievement, there is a team. From medicine and space travel to disaster response and pizza deliveries, our products help teams all over the planet advance humanity through the power of software. We work with teams around the world to create software that helps them solve their biggest challenges. Driven by honest values, an amazing culture, and consistent revenue growth, we’re out to unleash the potential of every team.

Smartware

Jesteśmy nowoczesną i otwartą na ludzi firmą, kładącą nacisk na zaawansowane testy oprogramowania, dążąc do najwyższej jakości i bezpieczeństwa systemów. Skupiamy się na świadczeniu usług dla dużych instytucji finansowych, dbając o niezawodność ich systemów. Zajmujemy się weryfikacją, monitoringiem środowisk, testami funkcjonalnymi, wydajnościowymi, testami bezpieczeństwa oraz automatyzacją. Rozwijamy również dział R&D tworząc automatyczne narzędzia wspierające testy, wykorzystując AI. Nasz zespół zapewnia pełną opiekę nad procesem testowym, od planowania po zarządzanie, monitoring i raportowanie. Dzięki naszemu profesjonalizmowi, klienci mogą liczyć na najwyższą jakość i bezpieczeństwo oprogramowania. Dowiedz się więcej https://smartware.pl/