Loading...

Organizatorzy test:fest 2022:

Marta Firlej

Pomysłodawca zorganizowania Konferencji TestFest. Związana z zapewnianiem jakości od 2006 roku. Podczas swojej pracy jako leader koncentruje się na produkcie, procesie oraz zespole. Zajmuje się zapewnianiem jakości ze szczególnym uwzględnieniem testów użyteczności, testów funkcjonalnych oraz narzędziami do zarządzania testami. W swojej karierze miała możliwość nie tylko budować i rozwijać zespoły testerskie, ale także współpracować z klientami przy tworzeniu, rozwijaniu i projektowaniu oprogramowania. Fan podróżowania, jedzenia, jazdy na rowerze oraz rozwoju osobistego.

Anna Kovalchuk

Kroczy po ciemnej stronie mocy i wykorzystuje doświadczenie w zapewnianiu jakości jako programistka Java. Posiada wieloletnie doświadczenie jako inżynier testów w dziedzinie automatyzacji, testów wydajnościowych oraz testów aplikacji na urządzenia mobilne. Jest bardzo zainteresowana tematyką testowania oprogramowania oraz usprawnienia procesu zapewniania jakości w zespołach agilowych.
Prywatnie fan słodyczy i podróży.

Żaneta Nawrot

Zafascynowana pracą detektywistyczną została testerem i tropi wszelkie braki w jakości. Głównie zajmuje się automatyzacją testów i zarządzaniem defektami w obszarach motoryzacyjnych. Przygotowuje i prowadzi szkolenia dla przyszłych testerów.

Gdy nie testuje to gotuje, biega i pochłania książki fantastyczne.

Emilia Lendzion-Barszcz

Pracował i pracuje zarówno przy produkcji oprogramowania i usługach IT. Specjalizuje się w sieciach bezprzewodowych, zagadnieniach bezpieczeństwa informacji i systemach ERP.
Konsultuje projekty i uczestniczy w zarządzaniu procesami Backup&Restore,  Disaster Recovery oraz Business Continuity. Posiada szerokie zainteresowania, uczestniczy w organizacji dużych imprez np. Mistrzostw Świata w stepowaniu. Lubi jeździć na rowerze i rozmawiać o jedzeniu.

Dariusz Olszewski

Jedyną słuszną dla siebie ścieżkę kariery wybrał w 2007 roku i nie wyobraża sobie pracy, nie związanej z przekazywaniem informacji o jakości oprogramowania.
Od lat ukierunkowuje na to umiejętności i zdolności swoje, jak i zespołów, które ma zaszczyt prowadzić. Większą część swojej pracy zawodowej spędził przy urządzeniach mobilnych, zahaczając także o te, które można ubrać. W tej chwili zajmuje się tworzeniem testów automatycznych dla serwisów webowych.
Prywatnie wielki fan technicznych nowinek mobilnych, fotografii i Formuły 1.

Wolontariusze test:fest 2022:

  • Aleksandra Kornecka – odpowiedzialna za komunikację social media
  • Marcin Towcik
  •