Loading...

Zapraszamy do lektury podsumowania Test:Fest Wrocław 2017.
Mamy nadzieję, że przedstawione informacje będą dla Państwa wyczerpujące, jednak w razie wszelkich pytań, wątpliwości i/lub uwag jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem kontakt@testfest.pl

Informacje ogólne

W sobotę 25. lutego 2017 roku odbyła się trzecia edycja Wrocławskiej Konferencji test:fest, która skierowana jest do wszystkich osób, zainteresowanych tematyką zapewnienia jakości tworzonego oprogramowania.

Konferencja była okazją do dzielenia się wiedzą w lokalnym środowisku, zaprezentowania jak na co dzień pracują testerzy we wrocławskich firmach, a także miejscem do zintegrowania dość rozproszonej społeczności w mieście. Ponad 400 osób biorących udział w wydarzeniu miało okazję na wymianę doświadczeń oraz wiedzy.

Na początek garść statystyk, podsumowujących wydarzenie.

Wzięło w nim udział około 420 osób:

Wykłady:

Nagrania z wykładów dostępne są na naszym kanale youtube.

Panele dyskusyjne:

Warsztaty:

Po konferencji uczestnicy, organizatorzy oraz wolontariusze spotkali się w restauracji Inspiracja na Placu Solnym, gdzie w luźnej i sympatycznej atmosferze można było porozmawiać, poznać się bliżej oraz skosztować kawałek tortu.

Wyniki ankiety podsumowującej:

To już trzecia edycja naszej konferencji i z roku na rok rośnie ogólna ocena konferencji. Dzięki temu wiemy, że to co robimy ma sens …

Do trzech razy sztuka i tym razem udało się spełnić wszystkich oczekiwania w ten lub inny sposób. Każda z osób wypełniających ankietę chciałaby wrócić w przyszłym roku. Jest to dla nas ogromna motywacja i pytanie, gdzie uda nam się wszystkim pomieścić 🙂

Wielu z Was zdecydowałoby się na udział, nawet gdyby konferencja była płatna. Mamy więc podsumowanie jakie koszty wchodzą tutaj w grę.

Bardzo dobrze oceniona została przez was organizacja konferencji.

Ponad 3/4 z Was (78%) bardzo dobrze lub dobrze oceniła zaproponowany program.

Poprosiliśmy Was też o wskazanie jednej rzeczy, którą powinniśmy zmienić. Wasze sugestie pogrupowaliśmy.

Zmiana miejsca konferencji także ma swoje odzwierciedlenie w Waszej ocenie. Centrum konferencyjne zostało przez Was bardzo dobrze odebrane.

Cieszy nas bardzo, że ponad 80% z Was pozytywnie oceniła szeroko pojętą komunikację i informację, a…

96% (!!!) było zadowolonych z wyżywienia.

Ponad 80% uczestników naszej konferencji była zadowolona z materiałów, które otrzymali.

Dziękujemy wszystkim za chęć i czas poświęcony przez Was na informację zwrotną. Ciągle dążymy do poprawy i dostrzegamy jeszcze pole do popisu. Niezmiernie cieszy nas jednak to, że zdecydowana większość osób bardzo dobrze lub dobrze oceniła konferencję niezależnie od ocenianego obszaru.