Loading...

Zapraszamy na pierwszy test:fest meetup! Postanowiliśmy spotykać się z Wami częściej niż raz na rok, dlatego przygotowaliśmy dla Was cykl wydarzeń w formie meetupów. Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z obszaru testowania. Gościć nas będą regularnie wrocławskie firmy IT. Tym razem widzimy się w Ocado Technology.

👥 Dla kogo?
Meetup jest skierowany dla tych, dla których jakość oprogramowania to ważny temat, a zatem nie tylko inżynierów jakości oprogramowania, ale także wszelkich specjalistów z branży IT. Nie musisz być wyjadaczem, wystarczy trochę doświadczenia i chęć poznania nowych ludzi.

Agenda:

  1. Sławomir Radzymiński, Test Lead w Ocado Technology – „Kontrakt testy w praktyce”
  2. Marta Firlej, Organizator test:fest – „Testowanie w przyszłości – jak się przygotować?”

🧾 „Kontrakt testy w praktyce”
Jak przetestować mikroserwisy, co zrobić aby przygotować testy kontraktowe? Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, przyjdźcie koniecznie na spotkanie. Sławek wprowadzi nas w kontrakt testy, bazując na własnym doświadczeniu.

👨🏻‍💻 Sławomir Radzymiński
Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wielki zwolennik automatyzacji testów i wplatania ich w procesy Continuous Integration/Continuous Delivery. Zainteresowany nowoczesnymi technikami wytwarzania oprogramowania, które dążą do jak najszybszego dostarczania klientom produktu wysokiej jakości. Obecnie pracuje jako Principal Software Engineer in Test w Ocado Technology. Po godzinach aktywny trener współpracujący z kilkoma firmami szkoleniowymi i uczelniami.

🧾”Testowanie w przyszłości – jak się przygotować?”
Przejdziemy razem przez trendy technologiczne i zmiany dotyczące naszej codzienności. Od tego przejdziemy do dyskusji dotyczącej przyszłości testowania. Rozpoczniemy od uświadomienia sobie i wylistowania czynników, które wpływają na zmiany w obszarze testowania. Następnie przejdziemy przez predykcje najczęściej pojawiające się w odpowiedziach od uczestników oraz poruszymy temat przyszłości automatyzacji testów, umiejętności przyszłości czy nowych rozwiązań.

👩🏻‍💻 Marta Firlej
Pomysłodawca zorganizowania Konferencji test:fest. Związana z zapewnieniem jakości od 2006 roku. Podczas swojej pracy jako leader koncentruje się na produkcie, procesie oraz zespole. W swojej karierze miała możliwość nie tylko budować i rozwijać zespoły testerskie, ale także współpracować z klientami przy tworzeniu, rozwijaniu i projektowaniu oprogramowania. Fan podróżowania, jedzenia, jazdy na rowerze oraz rozwoju osobistego.

📝 Rejestracja
Wydarzenie jest w 100% darmowe, jednak obowiązują zapisy.
Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona – dlatego zachęcamy Was do szybkiej rejestracji
👉Zapisy: https://www.meetup.com/pl-PL/test-fest/events/288739788/

Widzimy się we wtorek 25.10.2022 📅 o 18:00 ⏰ w biurze Ocado Technology Wrocław, Szewska 8, 4 piętro

Wydarzenie wyłącznie na żywo.