Loading...

PLATYNOWY PARTNER test:fest 2023

We wrocławskim Centrum R&D każdego dnia tworzymy rozwiązania, które są lub będą używane na całym świecie. Pracujemy nad technologiami telekomunikacyjnymi, takimi jak 3G – WCDMA oraz 4G – LTE, a także zajmujemy się procesem standaryzacji dla technologii 5G.

Link do naszej strony: https://nokiawroclaw.pl/


W Capgemini Polska zajmujemy się między innymi tworzeniem, projektowaniem, testowaniem, utrzymaniem i rozwijaniem oprogramowania dla klientów znanych na całym świecie. Wspieramy ich wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistek i specjalistów. Stworzyliśmy także Centrum Testerskie, oferujące i dostarczające kompleksową obsługę testerską. Jest ono przestrzenią wymiany doświadczeń i rozwiązań wykorzystywanych w projektach przez kilkuset testerek i testerów. W tym procesie wykorzystujemy m.in. Selenium, Jmeter, LeanFT, Cypress.io, SOAP/REST API, RabbitMQ, Jenkins, Groovy.

Obecnie poszukujemy ekspertek i ekspertów QA i Testing oraz Java, Cloud. https://www.capgemini.com/pl-pl/jobs/


Jesteśmy firmą IT z ponad 20-letnią tradycją.

Dzisiaj zrzeszamy ponad 5000 ekspertów na całym świecie. Od początku pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych. Pomagamy firmom przezwyciężać cyfrowe wyzwania. Specjalizujemy się w Agile, DevOps, Data i AI, Cloud, Software Technology, Security, Low Code i Microsoft Solutions. Pracujemy między innymi dla Goodyear, UPS, Schmitz Cargobull czy TESCO.

W Polsce mamy ponad 1000 pracowników i łączy nas chęć ciągłego rozwoju. Dlatego znajdziesz u nas środowisko i narzędzia, które pomogą w Twojej karierze.

W Xebia Poland rozwiniesz się jako ekspert w gronie ekspertów.


Jesteśmy nowoczesną polską spółką technologiczną, która specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla organizacji z szeregu sektorów na całym świecie. Główne obszary działalności Onwelo to: rozwój i utrzymanie oprogramowania oraz jego testowanie, dostarczanie produktów i usług opartych na technologiach chmurowych, zarządzanie infrastrukturą IT, tworzenie rozwiązań z zakresu Data & Analytics oraz Inteligentnej Automatyzacji. Jako Platynowy Partner konferencji TestFest serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu oraz do spotkania na naszym stoisku ze specjalistami z obszaru testów oraz z zespołu HR. Do zobaczenia!


GlobalLogic jest liderem w branży inżynierii cyfrowej. Pomagamy markom na całym świecie projektować i tworzyć innowacyjne produkty i platformy, a także budować ich doświadczenie we współczesnym świecie cyfrowym. Łącząc podejście do projektowania doświadczeń i złożonych rozwiązań informatycznych z bogatym doświadczeniem w technologii danych, pomagamy klientom wyobrazić sobie, co jest możliwe, i przyspieszyć ich wejście w cyfrowy świat przyszłości. GlobalLogic należy do grupy kapitałowej Hitachi Group Company i jako firma zajmująca się innowacjami społecznymi angażuje się w budowanie zrównoważonego społeczeństwa o wyższej jakości życia poprzez wprowadzanie innowacji za pomocą danych i technologii.

Sprawdźcie:
https://bit.ly/QA_Offers_TF
https://bit.ly/GL_Offers_TF


ZŁOTY PARTNER test:fest 2023

Luxoft, a DXC Technology Company, zajmuje się strategią cyfrową i inżynierią oprogramowania. Dostarcza rozwiązania IT, które napędzają zmiany biznesowe dla klientów w każdym zakątku globu. Swoje biura ma zlokalizowane w Krakowie, Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu, a dzięki możliwości pracy zdalnej, zatrudnia pracowników w całym kraju. W Luxoft Poland staramy się dostarczać klientom rozwiązania technologiczne szyte na miarę. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, z którymi realizujemy ambitne i długoterminowe projekty. Luxoft to globalna rodzina z epicką atmosferą – kochamy to, co robimy! Chcesz być jej częścią? Sprawdź otwarte role tutaj: http://bit.ly/3Rpg91o


SOFTSWISS – międzynarodowa marka IT, oferująca certyfikowane rozwiązania softwarowe do zarządzania operacjami w obszarze iGamingu. SOFTSWISS posiada oficjalne oddziały w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Liczba pracowników spółki wynosi ponad 1400 osób. SOFTSWISS nigdy nie staje w miejscu. Nawet udane rozwiązanie technologiczne staramy się uczynić jeszcze lepszymi. W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii ,,Miejsce pracy roku”. Pracownicy SOFTSWISS byli zwycięzcami w kategoriach ,,Liderstwo”, ,,Produkty i innowacje” i ,,Pracownik roku”. Dla SOFTSWISS najważniejsze jest zapewnienie możliwości pracy przy ciekawych projektach, niezależnie od tego, w jakim mieście się znajdują.


SREBRNY PARTNER test:fest 2023

EY’s Global Technology team is a global network of more than 21,000 technology practice professionals from across our member firms, all sharing deep technical and industry knowledge. Our high-performing teams are diverse, inclusive and borderless. Our experience helps clients grow, manage, protect and, when necessary, transform their businesses. We provide through a network of experienced and innovative advisors to help clients in business and digital transformation, manage transform performance and improve operationally.

Visit us https://www.ey.com/pl_pl/technology


Atlassian is a leading provider of collaboration, development, and issue-tracking software. With over 225,000+ global customers, we’re advancing the power of collaboration with products including Jira, Confluence, Bitbucket, and Trello. Behind every great human achievement, there is a team. From medicine and space travel to disaster response and pizza deliveries, our products help teams all over the planet advance humanity through the power of software. We work with teams around the world to create software that helps them solve their biggest challenges. Driven by honest values, an amazing culture, and consistent revenue growth, we’re out to unleash the potential of every team. Learn more at https://www.atlassian.com/company/careers.