Loading...


Objectivity Bespoke Software Specialists to zlokalizowany we Wrocławiu software-house, założony przez holenderskiego pasjonata programowania, Roba Helle, ponad 10 lat temu. Dostarczamy skustomizowane oprogramowanie dużym klientom brytyjskim. Pracując w duchu Agile, zachęcamy pracowników do łamania ustalonych schematów. To im się chyba podoba, bo w tym roku po raz czwarty zdobyliśmy godło Inwestora w Kapitał Ludzki, które świadczy o stabilności zatrudnienia i wysokich standardach zarządzania zasobami ludzkimi. Skutecznie rozwijamy nasz biznes – dynamicznie zwiększając zatrudnienie, a także przychody. Te ostatnie w ciągu ostatnich 5 lat wzrosły ponad 5,5-krotnie, osiągając poziom 30,4 milionów złotych w 2013 r. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym łatwiej Ci będzie zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym, a także rozwijać się, korzystając z wiedzy 50 doświadczonych Quality Engineers.
Więcej na stronie www.objectivity.co.uk

SMT Software to wielokrotnie nagradzana, jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm IT. Firma specjalizuje się w tworzeniu i testowaniu oprogramowania dla przedsiębiorstw z całej Europy, USA i Bliskiego Wschodu. Poza wrocławską centralą i 7 biurami w całej Polsce, firma posiada swoje oddziały w Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Wśród klientów firmy znajdują się zarówno zagraniczne start-upy jak i takie marki jak Microsoft, Primark, Asos, Sage, Warta, Xtb, Telekom Slovenije, Opera, Viessmann, Dolby czy liczne banki.
Więcej na stronie smtsoftware.com

Tieto jest wiodącą w Europie Północnej firmą informatyczną świadczącą usługi w zakresie budowy i rozwoju zaawansowanych systemów informatycznych z wykorzystaniem najnowszych tenchologii. Firma obsługuje klientów zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego, a dzięki własnym centrom usług i rozwoju produktów, Tieto jest w stanie świadczyć swoje usługi na poziomie globalnym i na wszystkich etapach ich rozwoju. Obecnie zatrudniamy ponad 14000 pracowników a nasze oddziały znajdują się w 20 krajach na całym świecie. Firma Tieto otworzyła swój oddział w Polsce w roku 2006. Tieto Poland zatrudnia ponad 500 ekspertów z zakresu rozwoju oprogramowania w Szczecinie i Wrocławiu. Nasi specjaliści realizują w Polsce projekty badawczo-rozwojowe m.in. dla sektora teleinformatycznego oraz producentów urządzeń mobilnych.
Więcej na stronie www.tieto.pl

Nokia we Wrocławiu – Wrocławskie centrum technologiczne Nokii pełni kluczową funkcję w strukturze całej korporacji, o czym świadczą liczby oraz ranga projektów prowadzonych we Wrocławiu. Jest jednym z trzech największych centrów technologicznych Nokii na świecie i jedną z dwóch jednostek firmy zajmujących się głównie rozwojem oprogramowania. Programiści z TC Wrocław uczestniczą zarówno w procesie wytwarzania produktów, jak i rozwoju technologii, począwszy od koncepcji aż po procesy wdrożenia. Są to projekty międzynarodowe, wymagające współpracy z oddziałami z najbardziej odległych zakątków świata.
Więcej na stronie nokiawroclaw.pl

W BLStream projektujemy i wdrażamy aplikacje – serwerowe, webowe, mobilne, dla klientów europejskich i amerykańskich. Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w naszych biurach projektowych w Szczecinie, Wrocławiu, Monachium i Regensburgu, a od października również w Lublinie.
Pracujemy głównie dla liderów branży telekomunikacyjnej, bankowej i technologicznej, wspierając szeroki zakres technologii i realizując często rozwiązania wieloplatformowe. Żeby zapewnić najwyższą jakość rozwiązań, łączymy technologię z Service Design, User Experience i Quality Assurance. Dzięki temu jesteśmy w stanie budować aplikacje od podstaw aż po ich biznesową optymalizację.
A do tego prowadzimy jeszcze program Patronage dla studentów, Gildie dla pasjonatów, UX Lab dla projektantów…Nudy nie ma, po więcej zapraszamy na naszą stronę: www.blstream.com

eurobank kojarzy się z kontami, lokatami, kredytami, bankowością mobilną i internetową. W tworzeniu tych produktów i usług biorą udział pracownicy dużego, bo ponad 120 osobowego działu oprogramowania banku, gdzie pracują analitycy systemów, programiści, testerzy oraz architekci z zespołu research & development. Cały Bank zatrudnia prawie 3000 pracowników w kraju.
eurobank powstał ponad dekadę temu jako wizja młodego polskiego przedsiębiorcy – Mariusza Łukasiewicza. Marka eurobank szybko stała się rozpoznawalna i wybierana przez klientów ze względu na prostotę i szybkość realizowania usług. Zobacz więcej:http://www.eurobank.pl/

Luxoft to międzynarodowy dostawca usług informatycznych, jeden z wiodących podmiotów branży ITO w Europie Środkowo – Wschodniej. Firma powstała w 2000 r. Posiada 20 oddziałów, na całym świecie zatrudniających około 7,5 tys. osób. Jest notowana na nowojorskiej giełdzie (NYSE). Luxoft oferuje usługi z zakresu outsourcingu IT dla globalnych liderów branży finansowej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, energetycznej i technologicznej. Luxoft Poland rozpoczął działalność w Polsce w 2010 r. Obecnie firma zatrudnia 700 pracowników w oddziałach w Krakowie i Wrocławiu. Dowiedz się więcej na www, dołącz do nas na Facebooku.

Patroni medialni: