Loading...

Najpopularniejszy w Polsce ekspert I popularyzator Internetu Rzeczy, który niestrudzenie promuje ideę smart rozwiązań. Członek Grupy Roboczej ds. Internetu Rzeczy Ministerstwa Cyfryzacji, który współtworzył raport “IoT w Polskiej Gospodarce” określający kierunek rozwoju Polski w najbliższych latach, a obecnie pracuje nad procesem certyfikacji Internetu Rzeczy.

Od 2013 roku pracuje wraz z najnowszymi technologiami i znanymi markami (IoT konsumenckie, automotive, reaktory atomowe) doradzając w kwestiach wprowadzania dobrych praktyk dotyczących jakości oraz testowania.

Specjalista kultury chińskiej, który od lat doradza w kwestiach współpracy z Chinami i chińskimi pracownikami. Członek Poland Hong Kong Business Association.

Autor książki “Real IT World – Internet Rzeczy”, wydanej przez wydawnictwo PWN, która analizuje współczesny rynek nowoczesnych technologii w perspektywie Polski, świata i Chin.

Prelegent, felietonista, szkoleniowiec Sages, współtwórca raportów dotyczących IoT i regularny gość stacji radiowych znany z niesztampowych i dynamicznych wystąpień w Polsce i za granicą oraz licznych publikacji tworzonych we współpracy z branżowymi pismami poświęconymi testowaniu oprogramowania.

Człowiek 1001 pasji, który w wolnych chwilach doradza start-up’om, szkoli jako wykładowca oraz opowiada o Chinach.

Twórca podcastu “Smart Rzeczy”.

Czemu nie ucząc się o AI skazujesz się na porażkę – lekcja pokory z Chin

Polscy testerzy nadal zafascynowani są testami automatycznymi podczas gdy Chiny już dawno wykonały krok naprzód stając się specjalistami w takich obszarach jak sztuczna inteligencja, blockchain oraz cloud computing. Dlaczego zatem powinniśmy zacząć brać z nich przykład, skąd czerpać odpowiednie inspiracje oraz jak zacząć jeżeli nigdy nie mieliśmy do czynienia z tymi zagadnieniami? Opowiem o tym na przykładzie Chin, ich wirtualnej transformacji, która nastąpiła w ostatnich kilkunastu latach i tego jak ich testerzy zmienili się w stosunku do reszty świata.

Język prezentacji (Presentation language): polski(Polish)
Poziom słuchaczy (attendee level): wszyscy(all)