Loading...

Joanna Jeziorska

Absolwentka psychologii, która do świata IT nie trafiła przypadkiem. Już w poprzedniej pracy (w dziale HR, a następnie w szkole) Joanna interesowała się skutecznymi rozwiązaniami i dążyła do ułatwiania sobie pracy z ludźmi, wykorzystując dostępne aplikacje.

Podczas pracy w międzynarodowej szkole w Centralnej Azji (Tien Shan International School), Joanna otrzymała zadanie wdrożenia dziennika elektronicznego. „Joanna wprowadziła naszą szkołę w dwudziesty pierwszy wiek” – usłyszała na apelu szkolnym, kiedy już na dobre żegnała się ze swoim życiem w Kazachstanie. Po powrocie do Polski dokształcała się w kierunku wytwarzania oprogramowania, dzięki czemu mija 10 lat, odkąd zajmuje się zapewnianiem jakości. Testowała aplikacje wykorzystywane przez linie lotnicze oraz banki, a obecnie zajmuje się testami platformy logistycznej. W wolnym czasie trenuje z kettlami.

W świecie sztucznej inteligencji zadbaj o własną.

Procesy poznawcze człowieka są dosyć dobrze zbadanym obszarem, choć w dalszym ciągu nasz mózg kryje w sobie wiele tajemnic.
Chciałabym omówić w jaki sposób nasz dotychczasowy indywidualny rozwój wpłynął na naszą inteligencję, jak możemy ją rozwijać, usprawniać oraz
jak wykorzystać swój potencjał intelektualny w pracy nad zapewnieniem jakości aplikacji. Jaki wybrać kierunek dla dalszego rozwoju.

Język prezentacji (Presentation language): Polski

Poziom słuchaczy (attendee level): wszyscy (all)