Loading...

Katarzyna Wolszon

Absolwentka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na kierunku Informatyka oraz studiów podyplomowych w kierunku testowania oprogramowania. Swoją karierę rozpoczęła jako analityk biznesowo-systemowy, a zdobyte doświadczenie wykorzystuje dziś w pracy testera, by zwiększać jakość dostarczanego oprogramowania. Do tej pory pracowała w zespołach mniej i bardziej zwinnych, zajmując się testowaniem manualnym i automatyzacją regresji w warstwie GUI i API. Ma kilkuletnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania w różnych technologiach. Od ponad trzech lat zasila szeregi zespołu TrójQA.

Ewangelista jakości jest w każdym z nas

Czy w swojej pracy dążymy do osiągnięcia ogólnej jakości produktu? Czy i w jaki sposób edukujemy zespół jak ją osiągnąć? Na jakie problemy może się natknąć tester próbując wyegzekwować kulturę jakości? Jak dumnie nosić miano „Ewangelisty jakości”? Na te i inne pytania wspólnie odpowiemy na panelu.

Panel będzie doskonałą okazją do dyskusji między testerami, którzy na co dzień sami zmagają się z leżącą na ich barkach odpowiedzialnością za jakość produktu a testerami, którzy współdzielą odpowiedzialność z zespołem. Celem spotkania będzie wymiana doświadczeń i wiedzy o obowiązkach, zadaniach oraz współpracy, a przede wszystkim o szerzeniu kultury jakości w zespołach, których jesteśmy członkami.

Język prezentacji (Presentation language): Polski
Poziom słuchaczy (attendee level): średniozaawansowany (intermediate)