Loading...

Szanowni Państwo,

Testerzy – specjaliści zapewniania jakości oprogramowania – są znaczącą grupą zawodową w branży IT.  To od nich zależy czy dany produkt spełnia określone wymagania,czy może zostać zaakceptowany oraz przeznaczony do użytku dlatego muszą oni posiadać szeroką wiedzę nie tylko techniczną, ale również domenową.

Konferencja Test:Fest ma na celu przedstawienie aktualnej tematyki związanej z branżą oraz wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy testerami z różnych firm, mających swoją siedzibę we Wrocławiu. Cennym doświadczeniem dla uczestników jest również możliwość poznania osób o zbliżonych zainteresowaniach, pracujących przy projektach o podobnej charakterystyce i zmagających się z podobnymi wyzwaniami w pracy.

Każda edycja konferencji cieszy się wielkim zainteresowaniem o czym świadczy dwa razy więcej chętnych niż miejsc na konferencji. W edycji test:fest 2019 wzięło udział ponad 340 uczestników, którzy bardzo wysoko ocenili organizację oraz poziom wygłoszonych prelekcji. Uczestnicy wyrazili również zainteresowanie udziałem w następnej edycji, która miejmy nadzieje odbędzie się dzięki Państwa pomocy.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy. Nie ukrywamy, iż zorganizowanie profesjonalnej konferencji na wysokim poziomie wiąże się z kosztami, jednak wierzymy, że dzięki Państwa pomocy finansowej i/lub logistycznej kolejna edycja będzie jeszcze lepsza i wzbudzi jeszcze większe zainteresowanie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt przez adres email: kontakt@testfest.pl

Z wyrazami szacunku
Komitet Organizacyjny Konferencji Test:Fest