Loading...
SONY DSC

Specjalista ds. automatyzacji, gdzie głównie zajmuje się planowaniem architektury, kodowaniem i wydajnościówką. Szkoleniowiec oraz trener. Offowa motocyklistka. Prelegentka polskich i zagranicznych konferencji.

Ma działać szybko – czego tu nie rozumiesz?

Nieodłącznym elementem poprzedzającym testy wydajnościowe powinno być zdefiniowanie precyzyjnych wymagań oraz celu testów. Może się jednak zdarzyć, że początkowe wymagania biznesowe kończą się na “Ma działać szybko – czego tu nie rozumiesz?”. Podczas panelu porozmawiamy o tym, jak zadać właściwe nietechniczne pytania dotyczące wydajności, które pozwolą docelowo zdefiniować mierzalne wymagania techniczne.

Język prezentacji (Presentation language): polski(Polish)

Poziom słuchaczy (attendee level): wszyscy ( all)

“Automators, assemble!” – panel ekspercki

W Poznaniu są sowy.
W Warszawie dziewczyna przy kawie.
A we Wrocławiu jakiś facet co testy łamie.

Co ich łączy? Miłość do dyskusji, ciężkich tematów i automatyzacji.
Dlatego w tym wyjątkowym panelu połączą swoje siły, by rozwiązywać problemy z automatyzacją wszelkiej maści. Każde z nich patrzy na temat z innej perspektywy i ma inne podejście do rozwiązywania problemów.
Kto wie co się stanie? Może dostaniesz 4 różne rozwiązania na problem, który Cię trapi… a może Twój problem poróżni ich tak bardzo, że pokłócą się i pobiją na scenie?

Jak będzie wyglądał ten panel?
Na początku zbierzemy od Was problemy, z którymi się borykacie, a następnie wybierzemy najciekawsze z nich i przedyskutujemy jak byśmy poradzili sobie z danym wyzwaniem.

Język prezentacji (Presentation language): polski(Polish)
Poziom słuchaczy (attendee level): Zaawansowany (Advanced)