Loading...

Łukasz Kurzaj pracuje w IT od 6 lat. Na początku zajmował się testami systemów wbudowanych oraz desktopowych w firmie Pruftechnik-Technology.

Z czasem przeszedł do testowania systemów webowych i mobilnych: w tej dziedzinie pracował jako tester, programista, leader techniczny, DevOps pod szyldem firmy Capgemini.
Obecnie Łukasz zajmuje się całymi środowiskami testowymi, uwzględniając procesy Continuous Integration i Continouous Delivery.
Podczas tych kilku lat pracował nad frameworkami testowymi w wielu językach: Java, JavaScript, Python, C#. Obecnie zajmuje stanowisko QA Ninja w firmie Eclipse.
Prywatnie mąż i ojciec. Interesuje się historią, inżynierią oprogramowania, pszczelarstwem. Dodatkowo amatorsko pływa, biega i jeździ na rowerze.

Leniwa automatyzacja. Nie powtarzaj się!

Opis prezentacji: Zastanowimy się wspólnie nad technicznymi wyzwaniami, które są spotykane w testach automatycznych. Przejrzymy wzorce projektowe, powszechnie stosowane w świecie inżynierii oprogramowania, i ich zastosowanie w projektach testowych. Przede wszystkim dowiedziemy, że praca nad testami automatycznymi jest ciekawa i wiele w tej dziedzinie jest jeszcze do osiągnięcia!

Język prezentacji (Presentation language): polski(Polish)

Poziom słuchaczy (attendee level): Średniozawansowany( Intermediate)