Loading...

Partnerzy test:fest 2020

 

Partner Platynowy

Nokia we Wrocławiu jest jednym z trzech największych centrów technologicznych Nokii na świecie. Nasi programiści uczestniczą zarówno w procesie wytwarzania produktów, jak i rozwoju technologii, począwszy od koncepcji aż po procesy wdrożenia. We Wrocławiu każdego dnia tworzymy rozwiązania, które są lub będą używane na całym świecie.
Pracujemy nad technologiami telekomunikacyjnymi takim jak 2G, 3G oraz 4G. Zajmujemy się też procesem standaryzacji dla technologii 5G. Naszym pracownikom zapewniamy nie tylko możliwości zawodowego rozwoju, ale także najwyższe standardy pracy w ponad 6000 m laboratoriach testowych, w których powstają nowe rozwiązania technologiczne, często jeszcze niedostępne na rynku.

 

Jeśli znasz TestFest, to pewnie znasz @Objectivity – wspieramy tę inicjatywę już 6. raz! 💪😍 Jakość oprogramowania to jeden z naszych najważniejszych obszarów w Objectivity. Dlatego gildia Testingu jest drugą największą w naszej firmie, w której zatrudniamy ponad 1/7 wszystkich pracowników, czyli ok. 100 osób. Quality Engineer jest obecny w każdym projekcie. Testy przeprowadzamy zgodnie z piramidą testów, pracujemy w metodykach zwinnych wykorzystując ceremonie agilowe. Posiadamy jasno określoną ścieżkę rozwoju – od juniora, przez regulara, aż po seniora. Dajemy Ci również możliwość specjalizacji w testach automatycznych, wydajnościowych lub bezpieczeństwa. Wszystko to przy wsparciu mentora, który jest ekspertem w tym obszarze.

 

EPAM Systems dostarcza w pełni funkcjonalne rozwiązania, które napędzają biznes. W branżach takich jak: healthcare, finance, software & hi-tech, media & entertainment oraz e-commerce. Inżynierowie EPAMu dbają by rozwiązania, które trafiają do klientów na całym świecie były projektowanie z pasją, jednocześnie zapewniając najwyższy profesjonalizm użytkowania. Biura EPAM Systems w Polsce, znajdują się w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach i Warszawie. Obecnie firma liczy blisko 2000 pracowników i stale się rozwija. https://www.epam.com/

 

Here’s our next platinum partner UBS.
Technology sits at the very heart of UBS. As a team of thousands of technologists, we have a critical role to play in building, delivering and maintaining the systems, services and infrastructure that power the organization. We work in partnership with our businesses to deliver the systems and services that keep UBS competitive in a digitized world. Find out more at ubs.com/polandcareers or visit our stand during TestFest

 

Partner Złoty

Sii jest wiodącym dostawcą usług IT i inżynieryjnych w Polsce, zatrudniając 4600 specjalistów i dostarczając rozwiązania dla partnerów z całego świata – w tym z USA, Danii, Norwegii, Szwecji, Niemiec i Szwajcarii. Firma realizuje projekty z zakresu budowy, rozwoju i integracji systemów czy zarządzania infrastrukturą dla Klientów z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, ochrony zdrowia, transportu i logistyki. Jako lider testowania oprogramowania, Sii realizuje usługi związane z testowaniem wszystkich typów aplikacji od embeded przez API, aplikacje mobilne, webowe do systemów klasy ERP, CRM i BI. Obecnie Sii zatrudnia ponad 1000 specjalistów testowania oprogramowania, w 14 miastach w Polsce.

 

Capgemini Software Solutions Center to centrum rozwoju oprogramowania i usług informatycznych firmy Capgemini. Naszych ekspertów, którzy zajmują się projektowaniem rozwiązań dla znanych na całym świecie firm, spotkacie w Poznaniu oraz Wrocławiu. To właśnie w tych miastach poszukujemy między innymi inżynierów jakości oprogramowania, dla których ważna jest różnorodność zadań i ciągły rozwój, jak i atmosfera, która u nas doczekała się już określenia „legendarna” :). Chcesz dowiedzieć się, co kryje w sobie ten zwrot? Wpadnij na nasze stoisko podczas tegorocznej edycji Test:Fest!

Nasza strona www: https://www.capgeminisoftware.pl

 

Volvo Group IT we Wrocławiu jest jednym z dwóch (obok Bangalore w Indiach) Globalnych Centrów IT w Grupie Volvo i odpowiada za tworzenie, rozwój i utrzymanie rozwiązań informatycznych dla koncernu Volvo. Przez lata zbudowaliśmy silny zespół ekspertów IT z zakresu architektury systemów IT, analizy biznesowej, programowania aplikacji, zarządzania projektami i testami. Ważną częścią Volvo Group IT we Wrocławiu jest dział metod i narzędzi, który opracowuje metodyki i modele stosowane w usługach dostarczanych w oparciu o światowe standardy, np. Devops, ITIL, Agile, Lean oraz o rozwiązania takie, jak Software Defect Prediction, które wyróżnia Volvo na rynku IT.
Dołącz do nas: www.volvogroup.pl/kariera

 

intive to międzynarodowy powerhouse w dziedzinie rozwiązań cyfrowych, z siedzibą w Monachium. Doświadczone zespoły ekspertów oprogramowania, UX oraz business designerów wspierają największe światowe marki w procesie transformacji cyfrowej produktów i usług. Innowacyjność firmy wzbogaca każdy aspekt cyklu życia produktu: od jego konceptualizacji i projektu, przez implementację, testy, wdrożenie, po utrzymanie, zarządzanie bezpieczeństwem i strategią. W skład grupy wchodzi 13 centrów rozwoju oprogramowania zlokalizowanych w Niemczech, Polsce, USA i Argentynie. intive zdobyło zaufanie klientów takich jak: Audi, BASF, BMW, Credit Suisse, Discovery, Disney, Esprit, Facebook, Google, ING, Viacom and Vorwerk. Więcej informacji na www.intive.com

 

Strona: https://deviniti.com/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/deviniti/
Facebook: http://facebook.com/DevinitiPL/

 

GlobalLogic jest liderem w zakresie usług cyfrowej inżynierii produktów. Pomagamy klientom w projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do realiów współczesnego świata. Siedziba główna GlobalLogic znajduje się w Dolinie Krzemowej. Firma posiada centra inżynieryjne na całym świecie, w których prowadzone sa projekty dla branż: telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej, opieki zdrowotnej, technologii, mediów i rozrywki oraz półprzewodników. GlobalLogic działa w pięciu polskich miastach – Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Koszalinie i Zielonej Górze, zatrudniając ponad 1200 osób specjalizujących się w tworzeniu oprogramowania dla systemów wbudowanych oraz cyfrowej transformacji. Więcej o GlobalLogic: www.globallogic.com/pl

EY GDS Poland jest częścią globalnej organizacji EY. Pracujemy zarówno z firmami w sieci EY, jak i klientami zewnętrznymi. Nasze biura znajdują się we Wrocławiu i w Warszawie oraz w Argentynie, na Filipinach, w Indiach i Chinach.
Nowe technologie to kluczowy obszar działalności EY GDS. Nasze zespoły IT tworzą projektanci oprogramowania, programiści, testerzy oraz inni specjaliści, którzy dostarczają rozwiązania technologiczne dla kontrahentów z całego świata. Wdrażamy zaawansowaną automatyzację testów w różnych językach i z wykorzystaniem różnych narzędzi.
Szukamy otwartych na świat osób, które dołączą do dynamicznego zespołu profesjonalistów wspierających międzynarodowych klientów.
Sprawdź nasze oferty na https://workatgds.pl

 

Partner Srebrny

 

W SoftServe stawiamy na ludzi. Tworzymy zespół ekspertów, wizjonerów i przyjaciół, którzy po prostu lubią to co robią i robią to dobrze. Wykorzystując najbardziej innowacyjne technologie, zmieniamy sposób, w jaki przedsiębiorstwa na całym świecie prowadzą swój biznes. Działamy w obszarze Big Data, IoT, Machine Learning, DevOps, obliczeń cyfrowych, bezpieczeństwa informatycznego przedsiębiorstw czy projektowania UX. Dołączamy do społeczności test:fest, bo chcemy poznawać ludzi takich jak Ty. Sprawdź nasze oferty pracy na www.softserveinc.com i dołącz do zespołu SoftServe!

 

TietoEVRY Sp. z o.o.
Website: https://www.tietoevry.com
Facebook: https://www.facebook.com/TietoEVRYPoland/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/tietoevry/

High Tech with a Human Touch
Ray Dolby, our founder, was more than a brilliant scientist and inventor. He valued a work environment that fostered both individual creativity and teamwork, intellectual curiosity and practical problem-solving. He believed in forward thinking, mutual respect, and a true work-life balance. Dolby continues to reflect Ray Dolby’s values. Here, science meets art. And high tech goes far beyond computer code.
What We Do
We focus on complete solutions that revolutionize how people create, deliver, and enjoy entertainment worldwide.
Our People
We’re an eclectic mix of scientists, engineers, and enthusiasts. We share a love of movies and music – and an insatiable curiosity about sound and light.
How You Fit In
We’re big enough to give you all the resources you need, and small enough so you can make a real difference and win recognition for your work.

Partner Medialny