Loading...

Patrycja Matusik (coach, system leadership SPOCO trainer, Reiss Motivation Profile Master)

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz zarządzanie projektami, zespołem, procesami w korporacjach międzynarodowych, a także w roli coacha i mentora. Pracuje w języku polskim i angielskim. Obecnie współpracuje z polskimi i zagranicznymi firmami szkoleniowymi prowadząc szkolenia i coachingi dedykowane ich klientom, wspiera zrównoważony rozwój biznesu pracując z przedsiębiorcami, a także prowadzi warsztaty i life coachingi dla osób fizycznych.

Powyżej 5200 godzin na sali szkoleniowej pracując m.in dla branży informatycznej, energetycznej, sektora finansowego i ubezpieczeniowego w szerokim zakresie budowania kompetencji efektywnej komunikacji, zarządzania sobą w czasie, umiejętności managerskich, trenerskich oraz motywacji. Ok 440 godzin pracy prowadząc sesje coachingowe z klientem korporacyjnym i indywidualnym.

Jako wyznawca zasady – zrób to co możesz, z tym co masz najlepszego – korzysta ze swoich doświadczeń pracy psychologa, trenera, coacha, ale także doświadczeń pracy w korporacjach, w tym z metodyk Lean Management, Centrum Oceny i Rozwoju, zarządzania projektami.

SPOCO jest spoko

SPOCO® jest spoko, czyli jak nawet trzykrotnie podnieść skuteczność, wydajność i komfort pracy!

Realizowanie celów biznesowych bywa dla Ciebie wyzwaniem?
Chcesz podnieść wydajność pracy, ale nie wiesz jak?
A może zastanawiasz się jak poprawić atmosferę w zespole?

Weź udział w warsztacie podczas którego poznasz praktyczne soczewki, nawyki i narzędzia, które pomogą Ci:

  • Szybko ocenić poziom zrównoważenia swojej działalności i wychwycić obszary do
    zmiany (Puls)
  • Przećwiczyć wybrane umiejętności łagodzenia konfliktów i budowania
    zaangażowania w zespole (Lider)
  • Poznać narzędzia pomocne w planowaniu pracy własnej i zespołu (Rytm)

Warsztat prezentuje metodologię SPOCO®, według której:

Sukces jest efektem inwestycji w Ludzi, Organizację, Społeczność i Ofertę.

Success is the outcome of investing in PeopleOrganizationCommunity and Offer.

Zintegrowaliśmy dobre praktyki prowadzenia działalności gospodarczej – zrównoważoną kartę wyników, zwinne metody zarządzania projektami, ekonomię behawioralną, myślenie systemowe i gospodarkę opartą o zasoby. Rozwijamy metodykę w kierunku standardu jak w oparciu o potrzeby człowieka wzmacniać odporność i bezpieczeństwo funkcjonowania organizacji i ekosystemów społeczno-gospodarczych.

Doświadczenie daje pewność zrozumienia, dlatego 80% warsztatu to praktyka. Przed warsztatem pomyśl o projekcie biznesowym, inicjatywie społecznej lub idei nad którą popracujesz podczas ćwiczeń.

Język prezentacji (Presentation language): polski(Polish)
Poziom słuchaczy (attendee level): lider/menedżer(leader/manager )