Loading...

Komitet Organizacyjny Konferencji TestFest 2016:

Marta Firlej
Marta Firlej

Pomysłodawca zorganizowania Konferencji TestFest. Związana z zapewnianiem jakości od 2006 roku. Podczas swojej pracy jako leader koncentruje się na produkcie, procesie oraz zespole. Zajmuje się zapewnianiem jakości ze szczególnym uwzględnieniem testów użyteczności, testów funkcjonalnych oraz narzędziami do zarządzania testami. W swojej karierze miała możliwość nie tylko budować i rozwijać zespoły testerskie, ale także współpracować z klientami przy tworzeniu, rozwijaniu i projektowaniu oprogramowania. Członek komisji sędziowskiej podczas Mistrzostw TestingCup w 2013 i 2014 roku. Fan podróżowania, jedzenia, jazdy na rowerze oraz rozwoju osobistego.

Mateusz Holewski
Mateusz Holewski

Pracował i pracuje zarówno przy produkcji oprogramowania i usługach IT. Specjalizuje się w sieciach bezprzewodowych, zagadnieniach bezpieczeństwa informacji i systemach ERP.
Konsultuje projekty i uczestniczy w zarządzaniu procesami Backup&Restore i Disaster Recovery. Posiada szerokie zainteresowania, uczestniczy w organizacji dużych imprez np. Mistrzostw Świata w stepowaniu. Lubi jeździć na rowerze i rozmawiać o jedzeniu.

Tomasz Kordiak
Tomasz Kordiak

Programista C# związany z obszarem testowania od 2007 roku. Uczestniczył w wielu projektach dla klientów z obszaru usług telekomunikacyjnych, bankowości elektronicznej i inwestycyjnej. Autor rozwiązań automatyzujących proces testowania oprogramowania. Entuzjasta testów manualnych, żywo zainteresowany wykorzystaniem kombinatoryki w procesie projektowania przypadków testowych.

Anna Kovalchuk
Anna Kovalchuk

Inżynier testów w dziedzinie automatyzacji, testów wydajnościowych oraz testów aplikacji na urządzenia mobilne. Jest bardzo zainteresowana tematyką testowania oprogramowania oraz usprawnienie procesu zapewniania jakości w zespołach agilowych. Od samego początku stara się kroczyć także po ciemnej stronie mocy a już niedługo wykorzysta swoje doświadczenie w zapewnianiu jakości w tworzeniu oprogramowania. Prywatnie fan słodyczy i podróży.

Tomasz Olszewski
Tomasz Olszewski

W projektach związanych z zapewnianiem jakości oprogramowania pracuje od 2010 roku. Bogate doświadczenie zdobyte w innych branżach pozwala mu na wniesienie powiewu świeżości i innego punktu widzenia w testowanie oprogramowania. W pracy skupiony na budowaniu użyteczności i testach eksploracyjnych. Zaangażowany w poprawę i usprawnianie procesu testowania w projektach nad którymi pracuje. Obecnie związany z testami bazodanowymi dla banku inwestycyjnego. W życiu prywatnym biegacz długodystansowy, tropiciel, wielbiciel wycieczek górskich i fan Gwiezdnych Wojen.

Wolontariusze edycji 2016:

  • Dariusz Olszewski
  • Joanna Ardeli
  • Dariusz Olszewski
  • Oleksandr Duka
  • Marcin Towcik
  • Piotr Kurylowicz
  • Łukasz Pietrucha
  • Michał Kłopot
  • Stefania Winkel
  • Paweł Winkel