Loading...

Szanowni Państwo,

Testerzy – specjaliści zapewniania jakości oprogramowania – są znaczącą grupą zawodową w branży IT.  To od nich zależy czy dany produkt spełnia określone wymagania,czy może zostać zaakceptowany oraz przeznaczony do użytku dlatego muszą oni posiadać szeroką wiedzę nie tylko techniczną, ale również domenową.

Konferencja TestFest ma na celu przedstawienie aktualnej tematyki związanej z branżą oraz wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy testerami z różnych firm, mających swoją siedzibę we Wrocławiu. Cennym doświadczeniem dla uczestników jest również możliwość poznania osób o zbliżonych zainteresowaniach, pracujących przy projektach o podobnej charakterystyce i zmagających się z podobnymi wyzwaniami w pracy.

Poprzednia edycja konferencji cieszyła się wielkim zainteresowaniem o czym świadczy brak wolnych miejsc po zaledwie 16 godzinach od rozpoczęcia zapisów. W wydarzeniu wzięło udział ponad 150 uczestników, którzy bardzo wysoko ocenili organizację oraz poziom wygłoszonych prelekcji. Uczestnicy wyrazili również zainteresowanie udziałem w następnej edycji, która miejmy nadzieje odbędzie się dzięki Państwa pomocy.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy. Nie ukrywamy, iż zorganizowanie profesjonalnej konferencji na wysokim poziomie wiąże się z kosztami, jednak wierzymy, że dzięki Państwa pomocy finansowej i/lub logistycznej kolejna edycja będzie jeszcze lepsza i wzbudzi jeszcze większe zainteresowanie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt przez adres email: kontakt@testfest.pl

Z wyrazami szacunku
Komitet Organizacyjny Konferencji TestFest

 

Poniżej znajdują się opisy naszych obecnych partnerów w kolejności, w której zdecydowali się pomóc nam w organizacji:

SMT SoftwareO SMT Software Services
Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm IT. Świadczymy usługi tworzenia oprogramowania oraz wspieramy zespoły IT naszymi specjalistami. Nasz zespół to ponad 700 osób w 7 oddziałach w Polsce: Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdyni i Białymstoku. Posiadamy biura handlowe w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Rozwijamy się w ogromnym tempie i to samo umożliwiamy naszym pracownikom.
Tworzymy rozwiązania dla klientów polskich i zagranicznych. Nasi specjaliści na co dzień pomagają klientom osiągać ich cele biznesowe, mając realny wpływ na kształt prac. Bardzo szerokie portfolio klientów zapewnia maksymalną różnorodność projektową.
Projekty realizujemy w najnowszych technologiach, zarządzają nimi doświadczeni managerowie (wiodącą metodologią jest Scrum). Posiadamy centra kompetencyjne (.NET, Java, PHP, mobile, test team) oraz własny dział R&D.
Pracują z nami ludzie, którzy lubią to co robią. Jesteśmy otwarci na pomysły, dyskusję i wymianę doświadczeń, co sprawia, że nasze zespoły są zgrane, a panująca atmosfera sprzyja długiej, kreatywnej współpracy. Zobacz sam!
Więcej informacji: smtsoftware.com

 

Objectivity_logo_RGBObjectivity Bespoke Software Specialists Sp. z o.o.
Szukasz ciekawej pracy i chcesz rozwinąć swoje mocne strony w obszarze testowania? Wybierz Objectivity!
Firma Objectivity, z główną siedzibą w Coventry, działa na terenie Polski już od przeszło 10 lat. Zatrudniamy obecnie  450 specjalistów z  bogatym doświadczeniem zawodowym. Na co dzień pracujemy w duchu Agile i specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania „szytego na miarę” dla naszych zagranicznych klientów.
Tworzymy przyjazne środowisko pracy – w 2015 roku zajęliśmy 2 miejsce w konkursie Great Place to Work ®. U nas możesz rozwijać swoją wiedzę i kompetencje, korzystając z pomocy ponad 70 doświadczonych Quality Engineers, którzy znają się na rzeczy. Częściej korzystamy ze zdrowego rozsądku niż z procedur i rozgrywamy prawdopodobnie najbardziej zacięte mecze w piłkarzyki we Wrocławiu. Tworzymy oprogramowanie klasy Enterprise w atmosferze pełnej angielskiego poczucia humoru i wciąż szukamy fajnych ludzi do naszej drużyny. Centralna filozofia firmy oparta jest na czterech głównych wartościach, którymi kierujemy się na co dzień i wpajamy je nowym pracownikom. Te wartości to: ludzie, uczciwość, doskonałość i zwinność.
Jak pracujemy?
W obszarze zarządzania testami używamy głównie JIRA XRay oraz Microsoft Test Manager.
Automatyzujemy bazując na SeleniumWD oraz rozwijąc aktywnie Objectivity Automation Framework, który można znaleźć na GitHub.
Rozwijamy się w różnych grupach tematycznych, w tym w TestSecurityGroup, gdzie znajdujemy bugi w „bezpiecznych” produktach.
Testy wydajnościowe wykonujemy korzystając z narzędzia Jmeter oraz Visual Studio Enterprise.
Oczywiście nie możemy zapomnieć o naszym zespole mobilnym, który wspiera się na platformie Xamarin dla iOS&Android, Espresso and Robotium dla Androida.
Żeby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę: www.joinus.objectivity.co.uk
Zobacz co manifestują nasi testerzy.
Sprawdź naszą strukturę Guilds&Tribes , która sprawia, że jesteśmy tak daleko od bycia korporacją, jak to tylko możliwe.

 

capgemini-logoCapgemini Software Solutions Center we Wrocławiu i w Poznaniu

W Capgemini Software Solutions Center niemal 800 wysokiej klasy specjalistów świadczy usługi w zakresie technologii informatycznych. Sukces naszej działalności tkwi w partnerskim podejściu zarówno do klientów, jak i do pracowników.
Specjaliści Software Solutions Center zajmują się:

  • projektowaniem, tworzeniem, testowaniem oraz wdrażaniem indywidualnych rozwiązań IT w oparciu o nowoczesne technologie programistyczne, takie jak Java, .NET, platformy bazodanowe (m.in. Oracle), Business Intelligence (m.in. IBM Cognos, SAP Business Objects, Informatica, QlikView, Microsoft BI) oraz technologie mobilne (m.in. Android, iOS, Windows Phone);
  • projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem nowych rozwiązań informatycznych z obszaru SAP;
  • architekturą złożonych systemów IT – projektowaniem zaawansowanych rozwiązań klasy enterprise oraz konsultingiem biznesowym dla wielu branż;
  • zarządzaniem projektami informatycznymi w oparciu o metodyki zwinne i klasyczne – stosowane metodologie oparte są na międzynarodowo stosowanych modelach, takich jak Scrum, RUP, wzbogaconych o nasze doświadczenia; w zarządzaniu projektami czerpiemy również z powszechnie znanych standardów i rozwiązań (m.in. PMBOK, ITIL);
  • wsparciem funkcjonowania systemów indywidualnych oraz SAP – wsparciem w zakresie monitoringu systemów SAP; rozwiązywaniem incydentów, problemów oraz realizacją zmian w oparciu o ITIL; wspieraniem procesów w poszczególnych obszarach SAP; rozbudowywaniem systemu SAP o dodatkowe funkcjonalności.

Więcej na stronie: www.capgeminisoftware.pl

 

volvo

 

Volvo IT Services
Jesteśmy częścią Grupy Volvo, wiodącego światowego dostawcy komercyjnych rozwiązań transportowych.
Grupa Volvo powstała ponad 80 lat temu i w ciągu minionych dziesięcioleci zdobyła mocną pozycję rynkową i uznanie na całym świecie.
Wszystkie nasze działania opieramy na kluczowych dla nas wartościach, którymi są Jakość, Bezpieczeństwo i Troska o Środowisko Naturalne.
Volvo IT Services w Polsce to Globalne Centrum Usług Informatycznych w ramach Grupy Volvo.
Jedno z pierwszych światowych centrów kompetencyjnych IT w kraju, które wciąż dynamicznie się rozwija.
Realizujemy kompleksową obsługę IT dla wszystkich spółek koncernu m.in. Volvo Trucks, Volvo Buses, Renault Trucks – rozwijając i utrzymując ponad 1 500 systemów w wielu technologiach np. Microsoft.Net, Java, SAP, IBM iSeries, Mainframe.
Przez lata zbudowaliśmy silny zespół ekspertów IT z zakresu architektury systemów IT, analizy biznesowej, programowania aplikacji,  zarządzania testami czy też projektami.
Wyróżnia nas atmosfera pracy oraz wiedza i doświadczenie pracowników. Stawiamy na rozwój osobisty i zawodowy, oferując uczestnictwo w programach szkoleniowych i mentoringowych, projektach międzynarodowych oraz inspirujących inicjatywach dzielenia się wiedzą takich, jak Hackathon, Coding Dojo itp. Wspieramy pasje i aktywność sportową, angażujemy się w szereg inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych m.in.  w wolontariat pracowniczy, honorowe krwiodawstwo, szkolenia z pierwszej pomocy.
Nasze działania już po raz szósty zostały wyróżnione międzynarodowym certyfikatem Top Employer.
Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza firma to doskonałe miejsce do rozwoju zawodowego i osobistego specjalistów IT.
Więcej informacji na stronie http://www.volvogroup.pl/kariera.

Tieto

Tieto
Tieto wprowadza na światowy rynek innowacyjne usługi oparte na najnowszych technologiach. Tworzymy, rozwijamy i testujemy rozwiązania przyszłości, m.in. takie jak: Internet of Things czy Connected Car & Traffic. W naszym portfolio znajdują się m.in. „inteligentny dom” , wearables, liczne aplikacje mobilne.

Nasze produkty i usługi skierowane są głównie do dostawców sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego, producentów urządzeń mobilnych i elektroniki użytkowej
oraz dostawców półprzewodników.
Współpracujemy ze specjalistami i ekspertami z branży IT, ale od wielu lat jesteśmy też blisko środowiska akademickiego. Doceniamy potencjał młodych IT talentów i wspieramy ich pierwsze kroki ze świata akademickiego do biznesu.
Przetestuj nas. Zapraszamy na: www.tieto.com/careers

logo

Luxoft
Luxoft to międzynarodowy dostawca usług informatycznych, lider braży ITO notowany na nowojorskiej giełdzie NYSE. Firma powstała w 2000 r. Luxoft oferuje usługi z zakresu outsourcingu IT dla globalnych liderów branży finansowej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, energetycznej i technologicznej. Luxoft Poland rozpoczął działalność w Polsce w 2010 r. Obecnie firma zatrudnia 1500 pracowników w oddziałach w Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście.
Według rankingu magazynu Computerworld, Luxoft należy do ścisłej czołówki rynku IT w Polsce pod względem wzrostu zatrudnienia. Tylko od grudnia 2014 roku liczba naszych pracowników wzrosła o ponad 100%, z 600 do ponad 1300 osób. Na całym świecie Luxoft zatrudnia 10 000 osób w 15 krajach i 25 siedzibach. Tworzymy oprogramowanie, aplikacje i platformy IT m.in. dla wiodących światowych banków inwestycyjnych, liderów branży motoryzacyjnej, turystycznej i lotniczej. Mimo tego dynamicznego wzrostu nie zatraciliśmy ducha start-upu i kreatywności, które są niezbędne przy realizowanych przez nas projektach. Dając możliwości równe najbardziej rozpoznawalnym globalnym potęgom, wciąż się rozwijamy i stawiamy przed sobą nowe wyzwania. Warto być w Luxoft i rosnąć razem z firmą, bo dajemy wyjątkowe możliwości awansu i zdobywania międzynarodowych doświadczeń.
Aplikuj na: http://www.luxoft.com/careers/

 

Collibra

Collibra

Trust your data. Never before have businesses relied so much on high quality data for their day to day decision making, business processes, or regulatory reporting. Never before has data been so complex to consume or manage. Data Management has become a critical business process. New business applications are needed to support this process. Collibra focusses on automating data management processes by providing business-focused applications where collaboration and ease-of-use come first.
Our young, fast-growing team of software and QA engineers use the latests technologies to build out this business focused web application.
More informations: www.collibra.com

 

NOKIA WroclawNokia we Wrocławiu

Wrocławskie centrum technologiczne Nokii pełni kluczową funkcję w strukturze całej korporacji, o czym świadczą liczby oraz ranga projektów prowadzonych we Wrocławiu. Jest jednym z trzech największych centrów technologicznych Nokii na świecie i jedną z dwóch jednostek firmy zajmujących się głównie rozwojem oprogramowania. Programiści z TC Wrocław uczestniczą zarówno w procesie wytwarzania produktów, jak i rozwoju technologii, począwszy od koncepcji aż po procesy wdrożenia. Są to projekty międzynarodowe, wymagające współpracy z oddziałami z najbardziej odległych zakątków świata.
Więcej na stronie nokiawroclaw.pl

testuj.pl

Testuj.pl to marka należąca do Cloud Testing Sp. z o.o., młodej firmy której główną działalnością jest wparcie procesów QA firm z bardzo różnych sektorów – od niewielkich agencji interaktywnych przez software house’y aż po duże korporacje. Tworzymy i integrujemy także własne narzędzia wspierające testy.

Naszą misją jest pomoc w budowaniu wysokiej jakości aplikacji poprzez doradztwo, aktywny udział w procesie testów oraz otwarte i zamknięte szkolenia z zakresu QA. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów wyodrębniliśmy w naszej firmie kilka działów: UX, SEC, QA oraz CROWD, które specjalizują się w określonych obszarach, ale przy wielu projektach wspierają się nawzajem. Cechą, za którą nasi klienci lubią z nami pracować jest elastyczność i umiejętność dostosowywania odpowiednich rozwiązań do pojawiających się wyzwań i problemów.
Do naszych klientów należą m.in. takie firmy jak: Grupa Allegro, Samsung Electronics, Aftermarket.pl, EyeEM, 10clouds, Nomtek, Getin Leasing, Polska Press, RST i wiele innych.
Więcej na stronie www.testuj.pl oraz szkolenia.testuj.pl

podst_pozytyw

Wbrew pozorom, jesteśmy sporą firmą IT na wrocławskim rynku pracy. Nasze szeregi zasila m.in. sztab programistów, testerów, analityków systemowych i zespół R&D, którzy na co dzień uczestniczą w prawie wszystkich projektach prowadzonych w banku. Istniejemy na polskim roku od 2003 roku. Znani jesteśmy jako nowoczesny i dynamiczny bank. Chcesz wiedzieć więcej? www.eurobank.pl/kariera

LogoType Spartez Black 512 transp

Spartez is focused on the Atlassian ecosystem and agile methodology since day one in 2007. Several software teams at Spartez work directly with Atlssian on world-famous products, such as JIRA, Bamboo, Fisheye, Crucible or Clover. Spartez is also a leading JIRA add-on vendor, offering useful tools for both Server and Cloud, solid support tp customers and evaluators and Atlassian suite expertise.

bls_logo

BLStream
W BLStream zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem, rozwojem i utrzymywaniem oprogramowania dla klientów międzynarodowych. Wyróżnia nas to, że łączymy design i technologię, dzięki czemu dostarczamy klientom kompletne rozwiązania (E2E) – od koncepcji, przez projektowanie, aż po finalne wdrożenie. Naszym produktem jest sama usługa tworzenia oprogramowania – czyli cała unikalna wiedza o tym jak dostarczyć gotowy produkt IT od A do Z Najczęściej wspieramy takie branże jak: telekomunikacja, bankowość, media, motoryzacja, eCommerce, IoT (Internet of Things – internet rzeczy). Wśród naszych klientów są Play, ING Bank, Good Technology, BBC, Vodafone, Tecnotree, F-Secure, Leeo, MTV czy Nokia.
Do końca 2015 roku firma BLStream liczyła 400 osób. W grudniu 2015 roku połączyliśmy się z firmą SMT Software Services i w tej chwili jest nas ponad 1 000 osób w ośmiu centrach programistycznych w Polsce oraz w dwóch w Niemczech. Tym samym staliśmy się największą firmą na rynku polskim w obszarze rozwoju oprogramowania i jedną z największych w tej części Europy.
Zatrudniamy zespoły programistów, specjalistów do spraw zapewniania jakości oprogramowania, analityków, projektantów UX, kierowników projektów, liderów technicznych, scrum masterów oraz DevOps’ów. W naszych biurach pracują ludzie z pasją, którzy uwielbiają swoją pracę. Wewnątrz firmy realizujemy wiele przedsięwzięć i projektów mających na celu wzmacnianie naszej marki jako pracodawcy, zarówno wśród naszych pracowników jak i potencjalnych kandydatów.

Domodi

Domodi.pl to istniejący od 2012 roku serwis internetowy z wyszukiwarką sklepów on-line oraz marek z branży mody m.in. Wittchen, Simple i Orsay. Dzięki porównywaniu ofert kilkuset sklepów on-line w jednym miejscu, na jednej stronie internetowej, internauci zyskują dostęp do kilkuset tysięcy produktów dostępnych w Zalando, Answear, Sarenza i wielu innych.
Inspirujemy do zakupów także w wersji mobilnej: aplikację Domodi znajdziecie w wersji na Androida i w Appstore. Od 2014 roku jesteśmy częścią Grupy Wirtualna Polska, a w październiku 2015 wspólnie nabyliśmy 100% udziałów Allani.
Nowinki ze świata mody śledzi ponad 1 000 000 naszych fanów na Facebooku. Komunikujemy się z naszą społecznością również na blogu, profilu Google+, Instagramie, serwisie Pinterest i Domodi.tv na naszym kanale Youtube.
Jako największy serwis e-commerce w kategorii moda w Polsce ciągle się rozwijamy i rozszerzamy swój zasięg także poza granice Polski. Domodi funkcjonuje też w Czechach, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Francji. Równolegle rozwijamy serwis dedykowany wyposażeniu wnętrz – Homebook.pl. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w budowaniu serwisów e-commerce.

SoftServe

SoftServe is a leading global outsourcing product and application development company dedicated to empowering businesses worldwide by providing end-to-end capabilities from product concept to completion.
Since 1993 we’ve been partnering with organizations from start-ups to large enterprises to help them accelerate growth and innovation, transform operational efficiency and deliver new products to market.
Our 3500+ strong team includes the finest software developers and technology experts in the industry, and our experience stretches from Cloud, Security and UX Design to Big Analytics and the Internet of Things, and includes vertical markets such as healthcare, retail and technology.
Today we have representative offices and development centers in 27 major cities of 9 countries.
Looking for an exciting opportunity to join a dynamic team of professionals and work for a reputable international company? We, at SoftServe, believe that the biggest treasure we have is you!
More information: http://softserve.ua/pl/

Patroni medialni
WrotQAQuale     SJSI