Loading...

Szanowni Państwo,

Testerzy – specjaliści zapewniania jakości oprogramowania – są znaczącą grupą zawodową w branży IT.  To od nich zależy czy dany produkt spełnia określone wymagania,czy może zostać zaakceptowany oraz przeznaczony do użytku dlatego muszą oni posiadać szeroką wiedzę nie tylko techniczną, ale również domenową.

Konferencja Test:Fest ma na celu przedstawienie aktualnej tematyki związanej z branżą oraz wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy testerami z różnych firm, mających swoją siedzibę we Wrocławiu. Cennym doświadczeniem dla uczestników jest również możliwość poznania osób o zbliżonych zainteresowaniach, pracujących przy projektach o podobnej charakterystyce i zmagających się z podobnymi wyzwaniami w pracy.

Poprzednia edycja konferencji cieszyła się wielkim zainteresowaniem o czym świadczy brak wolnych miejsc po zaledwie 17 minutach od rozpoczęcia zapisów. W wydarzeniu wzięło udział prawie 300 uczestników, którzy bardzo wysoko ocenili organizację oraz poziom wygłoszonych prelekcji. Uczestnicy wyrazili również zainteresowanie udziałem w następnej edycji, która miejmy nadzieje odbędzie się dzięki Państwa pomocy.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy. Nie ukrywamy, iż zorganizowanie profesjonalnej konferencji na wysokim poziomie wiąże się z kosztami, jednak wierzymy, że dzięki Państwa pomocy finansowej i/lub logistycznej kolejna edycja będzie jeszcze lepsza i wzbudzi jeszcze większe zainteresowanie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt przez adres email: kontakt@testfest.pl

Z wyrazami szacunku
Komitet Organizacyjny Konferencji Test:Fest

Pragniemy przedstawić naszych Partnerów edycji 2017:

Złoty Partner:

intive to miejsce dla ludzi, którzy ciągle chcą więcej, a swoje pasje realizują w codziennej pracy. Cały czas się rozwijamy, już teraz mamy ponad 1000 specjalistów na pokładzie i na tym nie kończymy. Możecie nas znaleźć prawie w całej Polsce. Jesteśmy w: Białymstoku, Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Szczecinie oraz we Wrocławiu.

Dowiedz się więcej: https://www.intive.com/en/join-us

GlobalLogic to lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju produktu. Korzystając z wiedzy i doświadczenia w obszarze tworzenia innowacyjnych urządzeń i przełomowych technologii, GlobalLogic uświadamia klientom jak duże znaczenie ma działalność w obszarze badań i rozwoju, która jest narzędziem strategicznym w zarządzaniu ich przyszłością. Ze swoją centralą w Stanach Zjednoczonych, w Dolinie Krzemowej, oraz centrami projektowymi na całym świecie, GlobalLogic współpracuje z klientami z takich branż jak: cyfrowe media, elektronika, opieka zdrowotna, infrastruktura, finanse, handel detaliczny oraz usługi telekomunikacyjne.

GlobalLogic Polska to 5 oddziałów – we Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Koszalinie i Zielonej Górze, w których pracuje ponad 500 inżynierów oraz menedżerów. GlobalLogic Polska specjalizuje się w oprogramowaniu systemów wbudowanych oraz cyfrowej transformacji, w szczególności dla sektorów: motoryzacyjnego, telekomunikacyjnego, IoT/M2M oraz bezpieczeństwa. GlobalLogic Polska współpracuje z wieloma klientami z regionu DACH, projektując oraz rozwijając produkty i usługi, które wychodzą naprzeciw rosnącym oczekiwaniom i rewolucjonizują przemysł.

Więcej o GlobalLogic Poland na: www.globallogic.com/pl

Nokia

Nokia we Wrocławiu – Wrocławskie centrum technologiczne Nokii pełni kluczową funkcję w strukturze całej korporacji, o czym świadczą liczby oraz ranga projektów prowadzonych we Wrocławiu. Jest jednym z trzech największych centrów technologicznych Nokii na świecie i jedną z dwóch jednostek firmy zajmujących się głównie rozwojem oprogramowania. Programiści z TC Wrocław uczestniczą zarówno w procesie wytwarzania produktów, jak i rozwoju technologii, począwszy od koncepcji aż po procesy wdrożenia. Są to projekty międzynarodowe, wymagające współpracy z oddziałami z najbardziej odległych zakątków świata.

Więcej na stronie nokiawroclaw.pl

Objectivity Bespoke Software Specialists Sp. z o.o.

Szukasz ciekawej pracy i chcesz rozwinąć swoje mocne strony w obszarze testowania? Wybierz Objectivity!

W maju 2008 dołączył do nich pierwszy tester – Tomek. Od tego momentu rozwijają swoją wiedzę i kompetencje, korzystając z pomocy już ponad 70 doświadczonych testerów. Każdy z testerów jest inny, ma inne zainteresowania, ale to co ich łączy to wspólne podejście do tego, aby każdy kawałek kodu, który dostarczamy klientom, spotkał się z ich oczekiwaniami co do jakości.

Rozwijają się w zarządzaniu oraz automatyzacji testów. Zależy im na ciągłym uczeniu się i pogłębianiu wiedzy w zakresie testów wydajności i bezpieczeństwa ich aplikacji. To tylko część obszarów, które eksplorujeją w zakresie testowania.

Podczas konferencji będziesz mógł zadać im każde pytanie – będziemy mieć tam nasze firmowe stanowisko.

Dowiesz się o firmie więcej, poznasz specjalistów osobiście i będziesz mógł otwarcie porozmawiać o testowaniu w projektach.

Żeby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: www.joinus.objectivity.co.uk
Zobacz co manifestują testerzy. 

Zobacz kim są na LinkedIn.

Unit4 to wiodący dostawca aplikacji klasy korporacyjnej dla ludzi z organizacji działających w sektorze usług. Osiągająca ponad 500 mln EUR przychodów rocznie i zatrudniająca ponad 4000 pracowników na całym świecie firma Unit4 dostarcza najlepsze w swojej klasie rozwiązania ERP zorientowane na branżę usług. Korzystają z nich tysiące organizacji z takich sektorów jak: usługi specjalistyczne, edukacja, usługi publiczne, non-profit, nieruchomości, sprzedaż hurtowa czy usługi finansowe. Unit4 działa z myślą o ludziach.
Więcej informacji uzyskać można, odwiedzając stronę www.unit4.com/pl/

O Unit4 w Polsce:
Unit4 Polska składa się z trzech jednostek biznesowych:

Local business:
W ciągu 30 lat istnienia spółki, Unit4 Polska wdrożyło autorskie rozwiązania HR i ERP w ponad 2 tysiącach firm i instytucji dużej i średniej wielkości, będących liderami w swoich branżach. 220 osób nieprzerwanie rozwija i utrzymuje wiodące oprogramowanie Unit4 Teta HR oraz Unit4 Teta ERP.

R&D:
Oddział R&D Wrocław jest jednym z trzech oddziałów Research and Development w globalnej Spółce UNIT4. Dwa pozostałe mieszczą się w Norwegii oraz w Hiszpanii. Na chwilę obecną pracuje w nim 200 osób, wliczając w to Programistów, Analityków oraz Testerów, koncentrujących się na rozwoju globalnego programu Unit4 Business World.

Central Customer Support:
Central Customer Support we Wrocławiu to ponad 100 osobowy zespół konsultantów, którzy wspierają klientów w organizacjach wykorzystujących oprogramowanie ERP tworzone przez Unit4 na całym świecie.

EPAM należy do światowych liderów z zakresu inżynierii oprogramowania. Firma działa od 1993 roku i zatrudnia blisko 22 tys. pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie. Do klientów EPAM należą globalne korporacje z takich sektorów jak finanse i bankowość, media, hi-tech, opieka zdrowotna czy turystyka. Spółka notowana jest na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a jej siedziba główna znajduje się w Newtown, USA.

W Polsce firma rozpoczęła działalność w 2011 roku i obecna jest w pięciu miastach: Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach oraz Warszawie. Tym, co wyróżnia EPAM na rynku, jest kultura organizacyjna, atmosfera pracy oraz wielka pasja do technologii. EPAM regularnie wspiera inicjatywy związane z branżą IT, organizuje również własne spotkania dedykowane środowisku developerów – TechTalks czy hackathony.

W 2016 roku firma została sklasyfikowana na 8. miejscu zestawienia „25 Fastest Growing Public Tech Companies” magazynu Forbes oraz corocznie pnie się w górę w rankingu Software 500.

Luxoft Holding, Inc. (NYSE:LXFT) to wiodący dostawca usług rozwoju oprogramowania i innowacyjnych rozwiązań IT dla globalnej bazy klientów. Zespół firmy reprezentuje ponad 11 500 specjalistów, zlokalizowanych w 39 biurach i 19 krajach świata. W Polsce Luxoft zatrudnia ponad 2000 pracowników w centrach rozwoju oprogramowania zlokalizowanych w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie. Polski oddział stanowi jedną z kluczowych globalnych lokalizacji firmy. W 2016 roku Luxoft Poland został sklasyfikowany wśród najszybciej rozwijających się pracodawców w Polsce w raporcie Computerworld Top 200.

Volvo Group IT w Polsce to Globalne Centrum Usług Informatycznych w ramach Grupy Volvo.
Jedno z pierwszych światowych centrów kompetencyjnych IT w kraju, które wciąż dynamicznie się rozwija.
Realizujemy kompleksową obsługę IT dla wszystkich spółek koncernu m.in. Volvo Trucks, Volvo Buses, Renault Trucks – rozwijając i utrzymując ponad 4 000 aplikacji w wielu technologiach np. Microsoft.Net, Java, SAP, IBM iSeries, Mainframe. Przez lata zbudowaliśmy silny zespół ekspertów IT z zakresu architektury systemów IT, analizy biznesowej, programowania aplikacji,  zarządzania testami czy też projektami. Wyróżnia nas atmosfera pracy oraz wiedza i doświadczenie pracowników. Stawiamy na rozwój osobisty i zawodowy, oferując uczestnictwo w programach szkoleniowych i mentoringowych, projektach międzynarodowych oraz inspirujących inicjatywach dzielenia się wiedzą takich, jak Hackathon, Coding Dojo itp. Wspieramy pasje i aktywność sportową, angażujemy się w szereg inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych m.in. w wolontariat pracowniczy, honorowe krwiodawstwo, szkolenia z pierwszej pomocy.
Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza firma to doskonałe miejsce do rozwoju zawodowego i osobistego specjalistów IT.

Działalność firmy UBS koncentruje się na trzech głównych obszarach: zarządzaniu majątkiem, zarządzaniu aktywami oraz bankowości inwestycyjnej. Jesteśmy jedną z wiodących instytucji finansowych na świecie. W związku z tym, pracownicy biur UBS Business Solution Centers w Krakowie i Wrocławiu współpracują z zespołami UBS zlokalizowanymi w różnych regionach Europy i świata, zapewniając im wsparcie w zakresie realizacji rozwiązań najwyższej jakości.
Gama projektów jest bardzo szeroka: od IT, finansów, analiz i operacji, poprzez prawo, aż po marketing i process excellence. Ich wspólnym mianownikiem jest fakt, że pracują nad nimi eksperci w swojej dziedzinie. Więcej informacji: ubs.com/polandcareers

Główna siedziba firmy znajduje się w Zurychu
Ponad 150 lat tradycji w świecie finansów
UBS posiada biura w ponad 50-ciu krajach
UBS zatrudnia ok. 60 000 pracowników na całym świecie
UBS to globalna firma, która dostarcza usługi w zakresie zarządzania majątkiem, zarządzania aktywami oraz bankowości inwestycyjnej

Partner Specjalny:

Future Processing (FP) to firma, która z małej grupki przyjaciół przekształciła się w ponad 700-osobowy zespół. Zbudowała silne wewnątrz firmowe więzi oraz oparte na zaufaniu relacje z klientami. Od samego początku działalności wyróżnia ją pasja i zaangażowanie.
FP nie boi się wyzwań i chętnie podejmuje ambitne projekty. Dzięki wiedzy technicznej, innowacyjności i doświadczeniu inżynierów z FP, klienci otrzymują wysokiej jakości oprogramowanie, odpowiadające ich potrzebom.
Pracownicy FP lubią to, co robią i chętnie dzielą się wiedzą. Wśród nich są autorzy publikacji branżowych i prelegenci konferencji. Sami też organizują takie wydarzenia jak Quality Excites, Future Dev Day, Deadline24, czy Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania.

Srebrny Partner:

With over 20 years of experience in digital software development and consulting, SoftServe is a global leader in solving complex business problems, creating industry disrupting technology and accelerating growth and innovation while optimizing operational efficiency. From leading ISV to Fortune 1000 digital enterprises, SoftServe has transformed the way thousands of clients do business with the most innovative technologies and processes in Big Data, Internet of Things (IoT), DevOps, digital commerce, security, and experience design. More information https://softserve.ua/en/

STX Next to największy pythonowy software house Europy. Tworzymy agilowe zespoły składające się z developerów (Python, JS, mobile) wspierane przez wykwalifikowanych Scrum Masterów, Product Ownerów i Testerów. 11 lat doświadczenia i ponad 200 zrealizowanych projektów sprawia, że jesteśmy prawdziwym “Python Powerhouse”. Co to oznacza w praktyce? Doskonałe zrozumienie procesów stojących za udanym developmentem. Krótko mówiąc – znamy się na rzeczy 🙂

Nasi testerzy mają dużą decyzyjność w obszarze wyboru technologii oraz samego procesu przeprowadzania testów. Stawiamy na to, by testy automatyczne były maksymalnie dużym wsparciem w trakcie tworzenia oprogramowania. Składnia, czytelność i dokumentacja kodu stoją na najwyższym poziomie, a review kodu testów automatycznych sprzyja rozwojowi umiejętności programistycznych naszych testerów. Oferujemy również budżet szkoleniowy oraz dofinansowanie wydarzeń i konferencji testerskich.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.stxnext.com

Sii to czołowy dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce!

Co warto wiedzieć?

  • Zatrudnia ponad 2700 osób, w tym ponad 400 w samym Wrocławiu
  • Czterokrotnie została nagrodzona tytułem Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce oraz dwukrotnie tytułem Great Place to Work
  • Sii prowadzi projekty dla czołowych firm z sektorów m.in. bankowości, telekomunikacji, energetyki czy przemysłu
  • W ramach Sii działa 11 Centrów Kompetencyjnych, w tym jedno zajmujące się wyłącznie testami
  • Siedziba Sii Wrocław mieści się w Sky Tower
Dowiedz się więcej o firmie: www.sii.pl oraz możliwościach rozwoju w Sii: www.kariera.sii.pl

Brązowy Partner:

Infusion creates digital experiences and advanced technology solutions that bring our clients’ businesses to new levels. Infusion’s global team has grown to over 600 people all over the world that are fueled by our unique culture and the passion toward new technologies!
We work on web, desktop, mobile applications and even more to mention… There is possibly to move between locations if you are open for travelling, exploring skills in other sectors and meeting different culture. Please visit www.infusion.com for more information.
We have QA Teams in Krakow and Wroclaw, summing more than 30 testers. We are testing Enterprise, Web and Mobile applications, using both manual and automated test approaches. We are always growing and improving our processes so we can guarantee you will be able to grow your test automation and leadership skills: learn modern test automation tools, create automated test architecture, lead teams and be part of our wonderful team.
If you are a person who likes challenges, like to learn and likes to have fun – we are waiting for you!

Partnerzy Medialni:

wrotqa

testujbig (1)

qa-courses

logo_sjsi

testwarez