Loading...

Kamil Kędroń

Ukończyłem Fizykę Techniczną na Politechnice Wrocławskiej. Od ponad 3 lat aktywnie pracuję jako tester oprogramowania. Zaczynałem od testowania oprogramowania aparatury medycznej, następnie swoją aktywność zawodową skierowałem w obszar testowania systemów wbudowanych do zastosowań w IOT, czym zajmuję się do chwili obecnej. W swojej pracy zajmuje się konfiguracją i modyfikacją środowisk testowych. Szukam nowych rozwiązań i dbam o jak najwyższą jakość testów automatycznych.

Warsztat zorganizowany przez firmę Global Logic – Przetestuj testowanie systemów wbudowanych! – Telemetria z wykorzystaniem sieci komórkowych, ćwiczenia praktyczne i przykłady testów.

Myślisz, że testowanie systemów wbudowanych jest zbyt skomplikowane? Chcesz dowiedzieć się, czym tego typu testy różnią się od testów systemów webowych czy mobilnych? Przyjdź i spróbuj swoich sił podczas naszych warsztatów! Zapewnimy Ci ciekawy sprzęt do ćwiczeń oraz wiedzę jednego z naszych najlepszych Testerów – Kamila.
Podczas warsztatów będziesz miał okazję zapoznać się w praktyce z rozwiązaniami rynku IoT – przećwiczyć wysyłanie danych na odległość (z wykorzystaniem modułów bezprzewodowych i sieci komórkowych) oraz na własnej skórze sprawdzić, na czym polega testowanie systemów wbudowanych.

Zapewnimy bezprzewodowe moduły do ćwiczenia, ale uczestnicy muszą posiadać przy sobie laptopa z:

  • złączem USB
  • systemem operacyjnym Windows
  • zainstalowaną trialową wersją oprogramowania ZOC  dostępna tutaj

Czas trwania: 1 godzina
Liczba uczestników: 10