Loading...

Roman Kapela

Praktyk i teoretyk testowania. Przegryzał się głównie przez narzędzia Microsoftu i to z nich korzystał przy automatyzacji i testach wydajnościowych. Od wielu lat związany z Volvo Group IT, gdzie m.in. prowadzi szkolenia z testowania (zarządzanie, automatyzacja, wydajność) i zapewnia ogólnie rozumiany coaching w zakresie testów. Aktualnie koordynator Test Center of Excellence, które projektował i kierował wdrożeniem w firmie. Dziś pracuje nad jego strategią i dalszym rozwojem. Zwolennik analizy predyktywnej i jeden z promotorów jej wykorzystania w Volvo Group IT.

 

 

Łukasz Kmieć

Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku informatyka ukończonym w 2006 roku. Od początku kariery zawodowej związany z Grupą Volvo. Aktualnie odpowiedzialny za rozwój kompetencji testerskich w regionie EMEA. Posiada szerokie, 10-letnie doświadczenie jako inżynier, lider i menedżer zdobyte przy rozwoju i wsparciu rozwiązań IT dla biznesu. Pragmatyk promujący zwinne i szczupłe podejście do otaczającej rzeczywistości. Zwolennik ciągłego doskonalenia w długoterminowej perspektywie.

 

 

Jak ułatwić życie testerom?

Opowiemy jak można pomóc testerom odnaleźć się w skomplikowanej rzeczywistości projektowej i znaleźć czas na rozwój osobisty. Pokażemy jak podnieść dojrzałość w testowaniu: zarówno swoją jak i organizacji.

Język prezentacji : Polski
Poziom słuchaczy: wszyscy