Loading...

Inżynier ds. cyberbezpieczeństwa z 10-letnim doświadczeniem w branży IT (głównie web i mobile, z obszarów cybersecurity głównie: security awareness, infrastructure as a code, application security, SSDLC, SecOps, compliance). Wcześniej inżynier ds. zapewnienia jakości oprogramowania i certyfikowany tester.
Pasjonatka wdrażania dobrych praktyk bezpieczeństwa i jakości w cykl rozwoju oprogramowania.
Prelegentka na konferencjach i spotkaniach branżowych lokalnych jak i międzynarodowych. Z wykształcenia magister kognitywistyki, która korzysta ze swojej wiedzy na co dzień jak i w pracy w IT. Po godzinach: mentorka, sprinterka (200 m, 100 m), fotografka, techie, która lubi ludzi oraz wydarzenia z obszaru technologii.
Współzałożycielka inicjatywy non-profit Girls Who Test, która pomogła wejść w świat testowania dziesiątkom osób poprzez różne materiały, wydarzenia i mentoring.

Prelekcja/Presentation:

Współautor/Co-author: Kamil Goryń

ask:fest

Masz pytania, które zawsze chciałaś/eś zadać, ale bałaś/eś się zapytać?
Podczas Test:Fest 2024 będziesz mieć świetną okazję, by w końcu to uczynić! 🙂

Wraz z innymi ekspertami będziemy czekać na Twoje pytania w przestrzeni Ask:Fest – nasza ekspertyza obejmuje obszary takie jak testowanie i jakość oprogramowania oraz bezpieczeństwo informatyczne, w tym pentesting, Secure Software Development Lifecycle czy compliance.

W tym punkcie agendy stawiamy na interaktywną wymianę wiedzy i rzeczowe odpowiedzi.
Każdy z uczestników konferencji może przyjść zadać swoje pytanie i uzyskać kilkuminutową odpowiedź.

Przyjdź z trapiącymi cię kwestiami lub case study, a my postaramy się jak najlepiej odpowiedzieć i pomóc Ci rozwikłać zagadki codzienności 🙂

Zapraszamy na Ask:Fest – Bring Your Own Question!

Język prezentacji/Language: PL/EN