Loading...

Absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Wrocławskiej, obecnie pracuje jako Quality Engineering Architect w firmie Capgemini, posiada ponad siedmio letnie doświadczenie zawodowe w branży IT. Aktualnie odpowiedzialny za jakość oraz organizację pracy w zespołach testerskich dla jednego z liderów z branży automotive. Oprócz tego Lider domeny Cloud Testing w Capgemini Poland, skupiony na wspieraniu klientów przy kompleksowych migracjach do chmury. Prywatnie miłośnik kotów oraz pasjonat dalekich podróży.

Prelekcja Partnerska/Partners Presentation – Capgemini:

Cloud Generative AI – czy testowanie tych rozwiązań rzeczywiście ma sens?

Podczas swojej prezentacji postaram się odpowiedzieć na pytanie czy testowanie obecnych rozwiązań z obszaru Cloud Generative AI rzeczywiście ma sens i na co zwrócić szczególną uwagę jeśli zdecydujemy się na pracę w tym obszarze.

W swojej prezentacji będę się skupiał głównie na Hyperscaler’ach (AWS, MS Azure oraz GCP), przedstawię obecny high-level Market overview, problemy oraz wyzwania przed którymi stoją duże podmioty, które inwestują w rozwój sztucznej inteligencji oraz zaprezentuje zbiór metod oraz dobrych praktyk, o których warto pamiętać tworząc strategię testów dla projektów opartych na Cloud Generative AI.

Język prezentacji/Language: PL