Loading...

Krzysztof Wilczyński

Krzysztof Wilczyński – Specjalista zajmujący się od 3 lat testowaniem. Obecnie związany z SMT Software gdzie jest odpowiedzialny za przeprowadzanie testów manualnych oraz rozwój i utrzymanie testów automatycznych dla klienta z branży finansowej. Dodatkowo hobbistycznie prowadzi szkolenia z podstaw testowania i automatyzacji testów, a także szuka sposobów na poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności.

maciejwyrodek

Maciej Wyrodek

Maciej Wyrodek – Tester zajmujący się  Testami Eksploracyjnymi i Automatyzacja. Stawia swoje pierwsze niepewne kroki przed większą publicznością wraz z Krzysztofem prowadzali już parę warsztatów dla testerów.
Wolny czas lubi spędzać na macie trenując Aikido I Iaido, lub eksperymentując w Kuchni.

„Resharper – Szybka droga do posiadania trzeciej ręki”

Resharper – Trzecia Ręka, Ten który przyspiesza. Nieślubny syn produktywności i przyjemności z pracy.
Visual Studio jest dość dobrym IDE, ale nie idealnym. Obecne w nim luki  wypełnia Resharper, który dodawszy wiele nowych funkcjonalności, tworzy VS narzędziem dużo bardziej użytecznym. Co możemy zyskać dzięki niemu? Resharper między innymi ułatwia refactoring, nawigację po kodzie oraz jego generowanie. Programistom pracującym w c# nie trzeba go przedstawiać, niestety wiedza testerów, nawet tych pracujących z c#, często ogranicza się do świadomości tego, że Resharper w ogóle istnieje oraz faktu, że korzystają z niego programiści.
Czas to zmienić. Podczas prezentacji chcemy pokazać użyteczność tego narzędzia w pracy testera.

Uwaga do udziału w warsztacie wymagany jest laptop z Zainstalowaniem Visual Studio oraz Wersją trial resharper.:
Zalecane Oprogramowanie

W trakcie warsztatów można także korzystać z Starszych wersji Visual Studio (z wyjątkiem Wersji express) i Resharper ale należy mieć na uwadze że nie ktore prezentowane funkcje mogą być nie dostępne.