Loading...

Krzysztof Wilczyński

Specjalista zajmujący się od 4 lat testowaniem. Obecnie związany z intive gdzie jest odpowiedzialny za przeprowadzanie testów manualnych oraz rozwój i utrzymanie testów automatycznych dla klienta z branży finansowej. Dodatkowo hobbistycznie prowadzi szkolenia z podstaw testowania i automatyzacji testów, a także szuka sposobów na poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności.

Filip Donigiewicz

Specjalista zajmujący od 4 lat zapewnieniem jakości. Posiada bogate doświadczenie w branży bankowej zarówno w testach manualnych jak i automatycznych aplikacji webowych. Obecnie lider zespołu QA zajmującego się testami na platformę mobilną iOS. W wolnych chwilach stara się poszerzać swoją wiedz z zakresu zapewnienia jakości.

Piotr Mieczkowski

Specjalista ds. zapewniania jakości z ośmioletnim doświadczeniem, głównie w aplikacjach webowych w sektorze bankowym. Od roku specjalizujący się w testach automatycznych pod platformy mobilne (Android/iOS). Po godzinach aktywny partner Fundacji Świętego Huberta, wielbiciel regionalnego browarnictwa, a także fan produkcji Blizzarda.

Warsztat zorganizowany przez firmę intive – Android Espresso – warsztat praktyczny

Jeśli myślisz o automatyzacji testów albo masz za sobą pierwsze próby, ten warsztat jest dla Ciebie! Opowiemy Ci o framework-u Espresso, a potem na jego podstawie pokażemy Ci jak krok po kroku pisać testy automatyczne pod aplikacje na system Android. AGENDA:• Wprowadzenie do Espresso (niezbędna teoria w pigułce) • Omówienie testowanej aplikacji • Warsztat praktyczny

Każdy uczestnik musi mieć swojego laptopa z zainstalowanym systemem operacyjnym: Windows, Linux lub Mac
Dodatkowo zainstalowane i skonfigurowane:

Instrukcja jak przygotować środowisko dostępna jest tutaj: Przygotowanie środowiska pod warsztaty z Android Espresso.

Czas trwania: 3 godziny
Liczba uczestników: 15