Dzień dobry,
prelegenci wybrani możemy zatem zgodnie z obietnicą opublikować wygraną w naszej ankiecie na sposób zapisów na Konferencję test:fest 2017.
Waszymi głosami wygrał pomysł zgłoszony przez Damian Szczurek – „Dowód wpłaty drobnej kwoty np. 10 zł na wybrany przez organizatorów cel charytatywny. Na siepomaga czy czymś podobnym.”
Damian otrzymuje 2 wejściówki na konferencję.

Niestety po dokładnej analizie (także prawnej) ustaliliśmy, że wybrany przez was pomysł jest dla nas niemożliwy w tej chwili do realizacji, przede wszystkim nie umożliwia nam ograniczenia ilości osób. Nie są też jasne kryteria sprawdzania płatności. Doceniamy pomysł i podczas samej konferencji chcielibyśmy umożliwić wszystkim dołączenie do szczytnej idei jaką jest wspieranie organizacji charytatywnych. Bądźcie na to gotowi.

W związku z tym, że nie możemy w tym roku zrealizować jeszcze pomysłu ze wsparciem charytatywnym jako kryterium rejestracji postanowiliśmy wybrać następny w kolejce pomysł na zorganizowanie zapisów w 5 turach, których daty i terminy zostaną wcześniej ogłoszone.

Nadal szukamy też sponsorów, którzy umożliwią nam zwiększenie ilości uczestników. Jeżeli możecie szepnąć w waszej firmie bylibyśmy bardzo wdzięczni.

Na koniec chcielibyśmy uhonorować jedną wejściówką na konferencje osobę, której pomysł znalazł się w pierwszej 3 wybranych Mikołaj Koliński – „Nie mam nic przeciwko płatnym konferencjom.” Doceniamy wiarę i wsparcie w nas pokładane.