Podczas ostatniej edycji, limit miejsc na naszą konferencję wyczerpał się w 14 min i nie wszyscy chętni mieli szansę uczestniczyć. Ze względu na różne ograniczenia, w kolejnej edycji 2017 nie planujemy zwiększenia ilości miejsc. Chcielibyśmy natomiast poprosić was o pomoc przy wyborze sposobu zapisów i wyboru uczestników, który waszym zdaniem będzie najbardziej uczciwy.

W związku z tym chcielibyśmy ogłosić konkurs, w którym nagrodą będzie 2 wejściówki na konferencję Test:Fest 2017.

Zasady konkursu:
– W komentarzu do posta na facebook wyślij zgłoszenie – Post dostepny jako 1 na stronie https://www.facebook.com/TestFestWroclaw
– Możliwe jest zgłaszanie pomysłów w imieniu innej osoby. (Osoby nieposiadające konta na facebook proszone są o przesłanie wiadomości na adres kontakt@testfest.pl z imieniem, nazwiskiem oraz treścią zgłoszenia, które umieścimy w imieniu danej osoby)
– Zgłoszenie zawierać musi pomysł na przeprowadzenie zapisów na konferencję. (Sugerujemy dodanie możliwie najwięcej szczegółów.)
– Zgłoszenia zbierane będą do 20 listopada 2016.
– Zgłoszenia zostaną opublikowane w formie ankiety i poddane ocenie społeczności.
– Ocena zgłoszeń odbywać się będzie do 30 listopada 2016.
– Komisja w składzie Organizatorów konferencji Test:Fest 2017 opierając się na ocenie społeczności, założeń konferencji oraz możliwości realizacji wybierze pomysł, który zostanie nagrodzony nagrodą, 2 wejściówkami na konferencję Test:Fest 2017.
– Autor zwycięskiego pomysłu otrzyma od nas informację o zdobyciu wejściówki przez prywatną wiadomość w grudniu 2016 oraz zostanie ogłoszony na facebook oraz naszej stronie www.
– Zwycięski pomysł zostanie zastosowany przy rejestracji uczestników na konferencję Test:Fest 2017.