volvo

 

 

O Partnerze:

Volvo IT Services
Jesteśmy częścią Grupy Volvo, wiodącego światowego dostawcy komercyjnych rozwiązań transportowych.
Grupa Volvo powstała ponad 80 lat temu i w ciągu minionych dziesięcioleci zdobyła mocną pozycję rynkową i uznanie na całym świecie.
Wszystkie nasze działania opieramy na kluczowych dla nas wartościach, którymi są Jakość, Bezpieczeństwo i Troska o Środowisko Naturalne.
Volvo IT Services w Polsce to Globalne Centrum Usług Informatycznych w ramach Grupy Volvo.
Jedno z pierwszych światowych centrów kompetencyjnych IT w kraju, które wciąż dynamicznie się rozwija.
Realizujemy kompleksową obsługę IT dla wszystkich spółek koncernu m.in. Volvo Trucks, Volvo Buses, Renault Trucks – rozwijając i utrzymując ponad 1 500 systemów w wielu technologiach np. Microsoft.Net, Java, SAP, IBM iSeries, Mainframe.
Przez lata zbudowaliśmy silny zespół ekspertów IT z zakresu architektury systemów IT, analizy biznesowej, programowania aplikacji,  zarządzania testami czy też projektami.
Wyróżnia nas atmosfera pracy oraz wiedza i doświadczenie pracowników. Stawiamy na rozwój osobisty i zawodowy, oferując uczestnictwo w programach szkoleniowych i mentoringowych, projektach międzynarodowych oraz inspirujących inicjatywach dzielenia się wiedzą takich, jak Hackathon, Coding Dojo itp. Wspieramy pasje i aktywność sportową, angażujemy się w szereg inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych m.in.  w wolontariat pracowniczy, honorowe krwiodawstwo, szkolenia z pierwszej pomocy.
Nasze działania już po raz szósty zostały wyróżnione międzynarodowym certyfikatem Top Employer.
Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza firma to doskonałe miejsce do rozwoju zawodowego i osobistego specjalistów IT.
Więcej informacji na stronie http://www.volvogroup.pl/kariera.